1. a 4. místo pro ročník 2008 v Ledči n. Sázavou.

Střelci ze 3. třídy skončili na 1. a 4. místě na turnaji v Ledči nad Sázavou.

V sobotu 25.3. brzy ráno, jsme vyrazili směr Ledeč nad Sázavou s cílem potrápit soupeře a pokusit se odvést nějakou tu placku....Turnaj byl vypsán pro 10 mužstev, která byla rozdělena do dvou skupin "modré" a "červené", každá skupina měla svůj "samostatný" turnaj. Hrálo se systémem každý s každým . Střelci a Motor přihlásili dvě mužstva.

Modrá skupina: HC Střelci JH, HC Kohouti Tábor, HC Motor ČB, HC Zbraslav, HC Kometa Brno

Červená skupina: HC Střelci JH, HC Motor ČB, HC Ledeč nad Sázavou, HC Kobra Praha, HC Bílí Tygři Liberec

sestava modrý tým: Hradský - Hána, Tichý, Kadlec, Hradská, Dvořák, Piler, Benada

HC Střelci JH - HC Motor ČB            6:2

HC Střelci JH - HC Kohouti Tábor    1:17

HC Střelci JH - HC Zbraslav             2:10

HC Střelci JH - HC Kometa Brno      2:9

Až na Motor ČB, který jsme porazili, byli ostatní soupeři nad naše síly. Markantní rozdíl byl především v bruslení a celkovému pohybu na ledě. V týmech našich soupeřů nebylo prakticky hráče, který by neuměl vystřelit pod břevno. Děti jakoby se bály vzít puk a pokusit se uhánět na branku soupeře a ohrozit brankáře. Spousta akcí končila tím, že jsme nebruslili, ale stáli na místě s pukem, soupeř k nám přiletěl s odhodláním "lva utrhnout kus masa", což se mu ve většině případů podařilo. Bohužel nám neustále chybí dravost a chtít na ledě nechat duši. Je třeba velice pochválit našeho brankáře Kubu Hradského, který si náramně zachytal, protože mu spoluhráči moc nepomáhali. Zejména v posledním zápase proti Kometě předvedl perfektní zákroky. Davídek Hána, ač patří k našim nejmenším hráčům, tak se snažil hodně bruslit a bojoval s mnohem většími soupeři, jako lev. Tady byla vidět obrovská vůle a chuť zvítězit. Musíme začít příští rok poctivě chodit na tréninky a zbytek dohnat doma. Čekají nás zápasy na celé hřiště a na to je třeba se připravit.

HC Střelci JH - HC Bílí Tygři Liberec       10:4

Kluci od první do poslední minuty celého turnaje makali s odhodláním turnaj vyhrát. Každému soupeři nasázeli dvouciferný počet branek a rvali se o každý puk. Poslední zápas s Libercem přinesl neskutečné drama, po dvou minutách jsme prohrávali 0:2, pak se kluci kousli a otočili na 4:2, soupeř do konce 1. třetiny srovnal na 4:4, ve druhé třetině zazvonilo za oběma brankáři snad deset tyček a břeven a každý z brankářů předvedl neuvěřitelné zákroky, které v této věkové kategorii nemají obdoby!! Zápas jsme nakonec zlomili a zvítězili jsme, čímž jsme získali zlaté medaile!!

Cekové pořadí : 1. HC Střelci Jindřichův Hradec