1. místo mladších žáků z Ledče n. Sázavou.

Střelci ze 7. třídy vyhráli turnaj "O pohár Josefa Vašíčka".

Turnaje O pohár Josefa Vašíčka v Ledči nad Sázavou se Střelci ročníku 2007 účastní na přelomu prázdnin a školního roku už tradičně.V předcházejících dvou ročnících skončili Střelci na 2. (2018) a 6. (2017) místě. Oba tyto ročníky vyhráli Orlíci Uničov, cíl byl tedy zřejmý - pokusit se je konečně porazit...Turnaj s pěti účastníky se hrál systémem každý s každým, 3x 15 minut čistého času.

HC Ledeč n.S. - HC Střelci JH            1:16 (0:4;1:7;0:5)

Do úvodního zápasu vstoupili Střelci bez respektu a dali utkání od začátku jasný směr.

HC Střelci JH - HC Orlíci Uničov         5:2  (0:1;3:0;2:1)

Orlíci začali velmi ofenzivně, skvěle bruslili a dokázali používat nacvičené herní situace. Střelci zvládali útoky soupeře eliminovat, ustáli i hru v oslabení, ale nakonec šel Uničov do vedení díky brejku po smolné situaci na útočné modré Střelců. Druhá třetina přinesla vyrovnaný hokej, který gólově vyzněl jednoznačně pro Střelce. Podobně tomu nakonec bylo i v závěrečné třetině; pátý gól vsítili Střelci do prázdné branky soupeře při jeho hře bez brankáře. Krásný zápas, na jehož konci bylo historicky první vítězství Střelců ročníku 2007 nad soupeřem, se kterým se poměrně pravidelně potkávají.

HC Střelci JH - HC Benátky nad Jizerou   11:0  (2:0;6:0;3:0)

Soustředěný tlak Střelců v soupeřově obranném pásmu přinesl gól po třech minutách hry. Zápas rozhodla 13. a 14. minuta druhé třetiny, kdy padlo rychle za sebou 5 gólů.

HC Tachov - HC Střelci JH                1:12 (0:6;1:2;0:4)

Poslední utkání turnaje pojali Střelci, s ohledem na výsledky ostatních zápasů již jistí vítězové turnaje, stejně vážně a poctivě jako zápasy předcházející.

Konečné pořadí turnaje:

1. HC Střelci Jindřichův Hradec

2. HC Orlíci Uničov

3. HC Tachov

4. HC Benátky nad Jizerou

5. HC Ledeč nad Sázavou

Sestava HC Střelci: Matyáš Gabriška, David Humhal, Vojta Beran, Filip Blažek, David Hána, Jáchym Jaroš, Tonda Jelínek, Ríša Jon, Filip Kinter, Rosťa Krhánek, Tomáš Pýcha, Emil Rangl, Jirka Strachota, Rosťa Toman, Ondra Vomastek Trenéři: David Kinter a Rostislav Toman

Medaile a pohár pro vítěze hráčům předávaly významné osobnosti českého hokeje - bývalý úspěšný trenér české reprezentace, šéftrenér ČSLH a současný manažer pro rozvoj mládežnického hokeje, pan Slavomír Lener, a excelentní obránce jihlavské Dukly a československé reprezentace přelomu 70. a 80. let minulého století, pan Milan Chalupa! Kromě celkového vítězství získali Střelci ještě další 2 trofeje - Jáchym Jaroš byl vyhlášen nejlepším obráncem turnaje a Filip Blažek vybojoval vítězství v dovednostní soutěži samostatných nájezdů!

Všichni hráči předvedli příkladný výkon a přístup ke hře, v bráně vše jistili gólmani. Všem hráčům díky a gratulace!