2. místo z domácího turnaje pro ročník 2006.

Pěkné a zasloužené stříbrné medaile pro Střelce z 5. třídy z domácího posezónního turnaje.

V neděli 23.4. odehráli svůj domácí turnaj na konec sezóny mladší žáci Střelců z kategorie 2006 - 5. třída. Pozvání na turnaj přijala 4 mužstva - HC Kohouti Tábor, HC Buldoci Neratovice, Black Wings Linz a Black Sheep Kralupy. Jednalo se o týmy, s kterými jsme se v letošní sezóně ještě nepotkali a tak jsme byli rádi, že k nám na zimní stadion Jana Marka do Jindřichova Hradce přijely. Hrálo se 2 x 18 minut hrubého času.

Hned v prvním zápase jsme se utkali s favorizovaným týmem z Tábora, který patří ve své věkové kategorii k nejlepším celkům v ČR. Hrál se oboustranně rychlý hokej a v první polovině zápasu jsme byli "kohoutům" vyrovnaným soupeřem a na časomíře svítil nerozhodný výsledek 1:1. Bohužel ve druhé polovině zápasu jsme již nedokázali čelit narůstajícímu tlaku soupeře a konečná prohra 1:4 je pro nás malým "úspěchem". Výborně nám zachytal gólman, který nás uchránil od větší porážky. Druhý zápas jsme odehráli proti rakouskému celku z Linze a i přes výhru 4:1 jsme s naší hry byli zklamáni, protože se herně jednalo o mnohem horší výkon než v prvním zápase proti Táboru. Ve třetím zápase nás čekal tým Black Sheep. Kluci výborně vstoupili do zápasu, stříleli, bojovali, aktivně napadali, tlačili se před hostujícího gólmana, ale ten předváděl vynikající výkon a naši Střelci byli naprosto bezradní. Až 8 minut před koncem se nám podařilo vstřelit první gól, kluci se uklidnili, ještě více přidali v úsilí o co nejlepší výsledek a nakonec jsme zvítězili 2:0. Poslední zápas jsme nastoupili proti týmu HC Buldoci Neratovice. Opět jsme dobře bruslili, kombinovali a svého soupeře jasně přehráli 6:0 a Střelci si zaslouženě vybojovali 2. místo. Celý turnaj probíhal dle plánu a bez problémů a zúčastněná mužstva nám poděkovala za pěkně strávený sportovní den a uspořádání turnaje. Střelci ze čtyř zápasů odehráli tři velice dobře a zisk stříbra je odměnou za jejich předváděnou hru.

Sezónu ukončíme čtyřdenním zahraničním turnajem o nadcházejícím víkendu v Morzine ve Francii.

Martin Beran

sestava: Ondra Lukeš - Míra Křivánek, Cedrik Elian, Tadeáš Topič, Vojta Dvořák, Filip Blažek -  Matěj Fiedler, Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Viktor Šamko, Honza Tuček, Česťa Havel, Bořek Dvořák, Kuba Kaňka, Jáchym Jaroš

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Kohouti Tábor                1:4

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  Black Wings Linz                  4:1

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  Black Sheep Kralupy n.V.    2:0

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Buldoci Neratovice         6:0

Konečné pořadí:

1. HC Kohouti Tábor

2. HC Střelci Jindřichův Hradec

3. Black Wings Linz

4. Black Sheep Kralupy n.V.

5. HC Buldoci Neratovice

Děkujeme všem střeleckým rodičům za pomoc při turnaji a fandění v průběhu zápasů!