5. třída prohrála o gól v Písku.

Střelci z ročníku 2008 prohráli v Písku o gól.

V neděli 3. února sehráli páťáci další mistrovský zápas, tentokrát s IHC Písek. Zápas se od začátku pro Střelce nevyvíjel dobře, první třetinu jsme prohráli 1:0 a to ještě za naším, jinak skvěle chytajícím Kubou Hradským zazvonila 4x tyčka! Do druhé třetiny jsme vstoupili mnohem lépe a měli jsme i více ze hry, zápas jsme otočili v náš prospěch a po druhé třetině jsme vedli 3:1!! Bohužel závěrečné dějství jsme nezvládli, domácí třemi brankami průběh zápasu překlopili na svoji stranu a porazili naše Střelce 4:3!! Důsledek prohry byl v neproměňování šancí, v prohraných buly ( pouze 3 vyhrané za celý zápas ) a v neposlední řadě rozhodčí, kteří ve dvou případech měli písknout trestné střílení a jednou zapískali absolutně špatně ofside, kdy už před naším hráčem byl pouze hostující brankář. Bohužel i toto k hokeji patří. Doufejme, že další zápas, který se bude hrát již tuto sobotu proti Veselí nad Lužnicí, zvládnou Střelci lépe.

Sestava: Hradský - Vomastek, Máchová, Fatrdla, Krhánek, Strachota, Jon, Kadlec, Hána, Kinter, Ferda, Beran, Mácha, Hána

IHC Písek  -  HC Střelci Jindřichův Hradec     4:3 (1:0,0:3,3:0)

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Jihočeský kraj Froda s.r.o. B-Credit s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Tupa s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo ČSOB Jiří Pravda inWebio RM-BAU Fintes PaP Bohemia Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. Prospere s.r.o.