6. třída hrála v Třemošné.

Střelci z ročníku 2007 prohráli v Třemošné.

Domácí nastoupili do zápasu s o poznání větší chutí a vervou. Střelci skoro půl zápasu marně bojovali s jejich ofenzivou a za stavu 5:0 ve 4. minutě druhé třetiny to vypadalo už hodně špatně... Pak se hra postupně začala vyrovnávat, ale pětigólový rozdíl v zápase s tak kvalitním soupeřem se už těžko koriguje. Konečný výsledek je zaslouženě příznivější pro Meteor; i přesto, že poslední třetinu dokázali naši kluci vyhrát.

HC Meteor Třemošná - HC Střelci JH       8:5 (2:0;3:1;3:4)

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Jihočeský kraj Froda s.r.o. B-Credit s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Tupa s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo ČSOB Jiří Pravda inWebio RM-BAU Fintes PaP Bohemia Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. Prospere s.r.o.