6. třída hrála v Třemošné.

Střelci z ročníku 2007 prohráli v Třemošné.

Domácí nastoupili do zápasu s o poznání větší chutí a vervou. Střelci skoro půl zápasu marně bojovali s jejich ofenzivou a za stavu 5:0 ve 4. minutě druhé třetiny to vypadalo už hodně špatně... Pak se hra postupně začala vyrovnávat, ale pětigólový rozdíl v zápase s tak kvalitním soupeřem se už těžko koriguje. Konečný výsledek je zaslouženě příznivější pro Meteor; i přesto, že poslední třetinu dokázali naši kluci vyhrát.

HC Meteor Třemošná - HC Střelci JH       8:5 (2:0;3:1;3:4)