6. třída porazila Třemošnou!

Výhra Střelců z ročníku 2007 doma na Třemošnou.

V sobotu 6. října přivítali Střelci na svém ledě soupeře z nejtěžších - HC Meteor Třemošná. V plné sestavě dosáhli na své historicky první vítězství nad tímto soupeřem! Hned od počátku utkání byli Střelci v ofenzívě a vytvořili si tlak před brankou hostů. Jejich snaha byla korunována využitou přesilovkou ve 4. minutě! Hra se pak postupně vyrovnávala a hosté dokázali ve 14. minutě vyrovnat. Začátek druhé třetiny byl podobný té první - Střelci útočili, kombinovali... V 5. minutě, po buly v domácím obranném pásmu, šli ale hosté důrazně za pukem na hranici brankoviště a ujali se vedení 1:2. I nadále se hrálo ve vysokém tempu. Dvě minuty před koncem třetiny, po krásné samostatné akci obránce zpoza vlastní brány přes celé kluziště, srovnali Střelci na 2:2. Rozhodnutí zápasu přišlo na počátku poslední třetiny - v rámci jednoho střídání, vždy po tlaku v útočné třetině, střílel dvakrát tentýž šikovný obránce...Stále se hrál rychlý kombinační hokej na obou stranách, přičemž domácí měli více brankových příležitostí. Snahu hostů z Třemošné kolektivně likvidoval celý tým jištěný v bráně spolehlivým brankářem. Žádný z týmů už gól nevstřelil a Střelci ubránili i téměř dvě a půl minuty trvající hru Meteoru bez brankáře. Stručná chrakteristika zápasu - celé utkání s obrovským nasazením, pohledný hokej nahoru - dolů, zase jeden hatrick a historický úspěch domácích!

HC Střelci JH - HC Meteor Třemošná       4:2 (1:1; 1:1; 2:0)

Sestava HC Střelci: Matyáš Gabriška, David Humhal - Filip Blažek, Adam Čáp, Vojtěch Havelka, Adam Hirš, Jáchym Jaroš, Filip Kinter, Rostislav Krhánek, Emil Rangl, Jiří Strachota, Ondřej Vomastek