6. třída porazila Třemošnou!

Výhra Střelců z ročníku 2007 doma na Třemošnou.


V sobotu 6. října přivítali Střelci na svém ledě soupeře z nejtěžších - HC Meteor Třemošná. V plné sestavě dosáhli na své historicky první vítězství nad tímto soupeřem! Hned od počátku utkání byli Střelci v ofenzívě a vytvořili si tlak před brankou hostů. Jejich snaha byla korunována využitou přesilovkou ve 4. minutě! Hra se pak postupně vyrovnávala a hosté dokázali ve 14. minutě vyrovnat. Začátek druhé třetiny byl podobný té první - Střelci útočili, kombinovali... V 5. minutě, po buly v domácím obranném pásmu, šli ale hosté důrazně za pukem na hranici brankoviště a ujali se vedení 1:2. I nadále se hrálo ve vysokém tempu. Dvě minuty před koncem třetiny, po krásné samostatné akci obránce zpoza vlastní brány přes celé kluziště, srovnali Střelci na 2:2. Rozhodnutí zápasu přišlo na počátku poslední třetiny - v rámci jednoho střídání, vždy po tlaku v útočné třetině, střílel dvakrát tentýž šikovný obránce...Stále se hrál rychlý kombinační hokej na obou stranách, přičemž domácí měli více brankových příležitostí. Snahu hostů z Třemošné kolektivně likvidoval celý tým jištěný v bráně spolehlivým brankářem. Žádný z týmů už gól nevstřelil a Střelci ubránili i téměř dvě a půl minuty trvající hru Meteoru bez brankáře. Stručná chrakteristika zápasu - celé utkání s obrovským nasazením, pohledný hokej nahoru - dolů, zase jeden hatrick a historický úspěch domácích!

HC Střelci JH - HC Meteor Třemošná       4:2 (1:1; 1:1; 2:0)

Sestava HC Střelci: Matyáš Gabriška, David Humhal - Filip Blažek, Adam Čáp, Vojtěch Havelka, Adam Hirš, Jáchym Jaroš, Filip Kinter, Rostislav Krhánek, Emil Rangl, Jiří Strachota, Ondřej Vomastek

Partneři

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Jihočeský kraj Týdeník Jindřichohradecka Froda s.r.o. B-Credit s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Tupa s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo ČSOB Jiří Pravda inWebio RM-BAU Fintes PaP Bohemia Glenmark Pharmaceuticals s.r.o. Prospere s.r.o.