6. třída začala soutěž na Motoru ČB.

Střelci z ročníku 2007 odehráli první mistrák v ČB na Motoru.

Domácí hráči vstoupili do zápasu velmi aktivně a první 3 minuty hráli téměř trvale v obranném pásmu Střelců. Poté se hra začala vyrovnávat, ale v 5. minutě šli domácí do vedení, když Střelci nestihli dostřídat. Hra měla nadále rychlý spád, šance se střídaly na obou stranách. Další branku ale opět vsítili domácí - tečovaná střela z vrcholu kruhu pro vhazování dopadla na led těsně před brankovou čárou a přesně k levé tyči...2. a 3. třetina měly podobný průběh - Střelci měli herně navrch, ale zatímco jim vůbec nezafungovala koncovka, domácí byli maximálně produktivní. 3 minuty před koncem 2. třetiny Střelci snížili na 2:1, domácí ale vzápětí zvýšili na 3:1 využitím přesilové hry. Čtvrtý gól pak přidali na začátku 3. třetiny ve vlastním oslabení a Střelcům se, i přes již zmíněné velké množství šancí, podařilo pouze korigovat na 4:2 po jedné z pohledných kombinací. Na tomto stavu už nic nezměnila ani více než minutová hra bez brankáře na konci zápasu. Všichni Střelci, brankář, obránci i útočníci, zaslouží obrovskou pochvalu za výkon, který ve složení 1+10 na ledě předvedli! Všemi "odmakaný" zápas! Nedělní utkání mělo ještě jednu charakteristiku - mizerný výkon rozhodčích. Zpočátku se zdálo, že snad mají nějak spadeno na Střelce - 3 neodpískané jasné nedovolené zákroky domácích, nepřerušená hra při zranění obránce Střelců, neuznaný regulérní gól... Po výzvě a upozornění trenérem Střelců se ale "srovnali" a své chybné verdikty víceméně rovnoměrně dávkovali oběma stranám...

HC Motor České Budějovice - HC Střelci Jindřichův Hradec       4:2   ( 2:0, 1:1, 1:1 )

Sestava HC Střelci: David Humhal, Matyáš Gabriška - Filip Blažek, Vojtěch Havelka, Adam Hirš, Jáchym Jaroš, Filip Kinter, Rostislav Krhánek, Emil Rangl, Jiří Strachota, Rostislav Toman, Ondřej Vomastek