7. třída začala soutěž v Písku.

Kluci z ročníku 2006 začali svoji mistrovskou soutěž utkáním v Písku.

V neděli 16.9. odjeli sedmáci Střelců ke svému prvnímu mistrovskému zápasu sezony do Písku. Utkání začalo lehce s převahou domácího týmu, který lépe bruslil a kombinoval a dostával se do šancí. Po 5 minutách se hra vyrovnala a hrálo se převážně ve středním pásmu. V 8. minutě se nám podařilo vstřelit první gól. Domácí ještě přidali a výsledkem byly dva góly v naší síti a po první třetině jsme prohrávali 2:1. Ve druhé třetině jsme se již více dostávali do šancí, ale písecký brankář vše chytil a naopak to byli domácí, kteří v přesilovce před koncem druhé třetiny dali třetí gól. Střelce to ještě více nabudilo, zvýšili důraz a výsledkem bylo v polovině třetí třetiny snížení na 3:2. I přes několik dalších slibných šancí jsme již góla nedali a soupeř ještě v další přesilovce zvýšil na 4:2 a tímto výsledkem i zápas skončil. Kluci hráli dobře, bojovali, ale bohužel jsme doplatili na špatnou koncovku.

sestava: Zdeněk Petrů -  Míra Křivánek, Vojta Dvořák, Ondra Pevný, Ruda Jon - Viktor Šamko, Tomáš Sedlačík, Matěj Fiedler, Matyáš Urban, Vojta Beran, Jakub Kaňka, Honza Tuček, Česťa Havel

IHC Písek  -  HC Střelci Jindřichův Hradec        4:2 ( 2:1, 1:0, 1:1 )

góly: Urban ( Sedlačík ), Sedlačík ( Beran )