Ceny letního tábora a soustředění na ledě.

Jak již jsme Vás dříve informovali, plánujeme před sezonou 2016/2017 dvě akce pro naše střelce.

Letní tábor na OSICE u Nové Bystřice - 7.-13.8.2016 - cena 2 890,- Kč - přihlášky do 15.6.

Táboru se mohou zúčastnit děti ročníků 2003-2008. Vzhledem k tomu, že má tábor omezenou kapacitu, budou mít v případě většího zájmu přednost starší hráči a také jejich mladší sourozenci působící v našem klubu.

Soustředění na ledě v JH - 15.8.-19.8.2016 - cena 2 890,- Kč - přihlášky do 30.6.

Soustředění bude probíhat na zimním stadionu Jana Marka v J. Hradci a mohou se ho zúčastnit hráči ročníků 2003-2009. Dopoledne bude trénink na ledě, následovat bude sportovní hala - hry, protažení, soutěže a další dovednosti, oběd, hřiště pod gymplem, odpolední trénink na ledě, pitný režim během dne zajištěn.

Přihlášky Vám budou rozdány osobně na trénincích nebo si je můžete stáhnout na webu v sekci klub - klubové dokumenty. Vyplněné odevzdejte svým trenérům!!!

V případě účasti na obou akcích bude celková cena 5 280,- Kč.

Bližší informace Vám podá Petr Šachl na telefonu 723 638 346.