Čtyři zápasy Střelců ze sedmé třídy.

Mladší žáci ročníku 2007 odehráli během měsíce 4 zápasy v LMŽ.

14.9.2019         HC Střelci JH - HC Hvězda Praha    2:12 (1:3;0:6;1:3)

7. třída Střelců přivítala na svém ledě soupeře, se kterým se dosud nepotkala. Hosté byli po celý zápas lepší, na vysoké prohře domácích se při početné marodce podepsala ale také častá vyloučení v důsledku vlastní nediscplinovanosti.

21.9.2019         HC Tábor - HC Střelci JH           7:2 (2:0;4:1;1:1)

V letošních zápasech se soupeřem, kterého jsme loni dokázali ve všech utkáních porazit, zatím taháme za o dost kratší konec provazu...

28.9.2019         HC Střelci JH - HC Meteor Třemošná 11:1 (5:0;4:0;2:1)

První vítězství 7. třídy v letošní lize mladších žáků "C"! Očekáván byl vyrovnaný souboj, ale vše se od začátku vyvíjelo úplně jinak... Výborně zachytal domácí brankář; jediný gól do jeho branky padnul 17 vteřin před koncem zápasu.

6.10.2019         Motor ČB - HC Střelci JH           5:4 (2:0;2:2;1:2)

Po dvou smolných gólech v první třetině měli Střelci od 2. třetiny výraznou herní převahu. Efektivita v proměňování gólových příležitostí však zůstala na straně domácích. Motor rozhodl o svém vítězství při přesilovce třičtvrtě minuty před koncem.

Město Jindřichův Hradec Nadační fond rozvoje města Jindřichův Hradec Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Heckl AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. B-Credit s.r.o. Jihočeský kraj Froda s.r.o. I. Kamenická obchodní a obchodní firma s.r.o. Advokátní kancelář Punda Iso Sklo RM-BAU