Další miniturnaj pro 3. třídu ve Vimperku.

Střelci z ročníku 2010 odehráli další dva zápasy ve Vimperku.

V sobotu 17.11. se Střelci kategorie 2010 vydali na mistrovský miniturnaj do Vimperka, kde poměřili síly s domácími a s HC Tábor „A“. Střelcům se ten den nadmíru dařilo, v obou zápasech předvedli pohledný hokej, krásné přihrávky a góly, zodpovědnou obranu. Tentokrát týmu nebylo téměř co vytknout, připsali si čtyři vysoké výhry a miniturnaj si velice užili. Budeme si přát, aby vítězná vlna a předváděná hra pokračovala i v dalších mistrovských zápasech. Hráči si zaslouží velkou pochvalu.

HC Střelci J. Hradec "modrý tým" – HC Vimperk                 19:9

HC Střelci J. Hradec "bílý tým" – HC Vimperk                      16:2

HC Střelci J. Hradec "modrý tým" – HC Tábor „A“              18:6

HC Střelci J. Hradec "bílý tým" - HC Tábor „A“                    23:1