Další turnaj pro ročník 2009.

V sobotu 22.10. odehrál ročník 2009 - 2. třída další dva zápasy na domácím ledě.

V sobotu 22.10.  pokračoval druhým kolem "Turnaj tří měst" pro hráče ročníku 2009, tentokrát na domácím stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci. Na úvod nastoupil náš modrý a bílý tým proti Motoru Č. Budějovice. Bílý tým nezačal úplně dobře, soupeř ho hned v první třetině zaskočil a po prvních patnácti minutách jsme prohrávali 0:4. V dalších dvou třetinách se ovšem výkon bílého týmu zvedl, zabojoval a za nepříznivého stavu dokázal otočit výsledek na svoji stranu. Odměnou bylo těsné, ale zasloužené vítězství 10:9.  Modrý tým naopak hrál v úvodu zápasu vyrovnanou partii, šance a góly byly na obou stranách. Ve druhé třetině naše mužstvo trochu zaspalo, obrana nebyla na svých místech, dělala chyby a soupeř si vytvořil čtyřbrankový náskok. Malé "střelce" ovšem musíme pochválit za poslední třetinu, kdy hru uklidnili, podařilo se jim dát několik důležitých gólů po sobě a opět se dostali do těsného vedení. Jednobrankový náskok nakonec udrželi především zásluhou výborných zákroků našeho brankáře a mohli se tak radovat z výhry 7:6.
Po pauze na oběd jsme nastoupili proti týmu Milevska. Bílý tým si z tohoto zápasu odnesl výhru 10:4. Děti se snažily a byl na nich vidět oproti předchozím zápasům velký herní i bruslařský pokrok. Modrý tým byl téměř po celý zápas stále o krok za soupeřem a snažil se mu gólově přiblížit.  Viděli jsme několik krásných šancí, kterým často chybělo kousek štěstí. V poslední třetině trenéři zamíchali sestavou a našim se díky velkému úsilí a bojovnosti podařilo náskok dotáhnout a přes velké nervy přihlížejících i udržet a ukončit tak zápas remízou 8:8.

sestava: Filip Filip, Šimon Tůma, Bártů Rozárka - Beran Honza, Mácha Víťa, Urbanová Viktorka, Vičar Honza, Ferda Tadeáš, Hanzl Tomáš, Šachl Mathias, Máchová Karolínka, Topič Sam, Benda Max, Riley Tony, Hofbauer Filip, Hogaj Josef, Böhm Sebastián, Kolář Honza, David Vilda

HC Střelci Jindřichův Hradec "modrý" tým  -  HC Motor České Budějovice            7 : 6
HC Střelci Jindřichův Hradec "bílý" tým    -     HC Motor České Budějovice          10 : 9

HC Střelci Jindřichův Hradec "modrý" tým  -  HC Milevsko 2010                             8 : 8
HC Střelci Jindřichův Hradec "bílý" tým    -     HC Milevsko 2010                           10 : 4

V neděli 30.9. nás čeká poslední část "Turnaje tří měst" na ledě Motoru České Budějovice. Držte nám pěsti.

Střelci hej, střílí hej, střelci střílí, dávaj góly hej, hej, hej!!!