Další zápas čtvrťáků na velké hřiště.

Střelci z ročníku 2009 odehráli další zápas ve Vimperku.

V sobotu 12.1. odjel ročník 2009 autobusem do Vimperka odehrát další mistrovské utkání. Hned úvod zápasu ukázal, že Střelci to nebudou mít na ledě jednoduché. Hráči měli problém dostat puk ze svého obranného pásma, nehlídali si své posty a bohužel ztráceli i bruslařsky. První třetina tudíž skončila 3:1 ve prospěch soupeře. Další dvě třetiny již byly vyrovnanější, ovšem k obratu zápasu náš výkon nestačil a tak zápas skončil naší prohrou 7:4.

Sestava: Hanzl Tomáš - Bártů Róza, Bártů Ondra, Hogaj Pepa, Hofbauer Filip, Máchová Karolína, Mácha Víťa, Pundová Verunka, Riley Tony, Benda Max, Kopřivová Viktorka, Urbanová Viktorka, Topič Sam, Kloc Honza, Vičar Honza, Šachl Mathias

HC Vimperk  -  HC Střelci J. Hradec          7:4  ( 3:1, 2:1, 2:2 )