Další zápasy 4. třídy ve Vimperku.

Mistrovský miniturnaj Střelců z ročníku 2009 ve Vimperku.

V neděli 2.12. vyrazili hráči ročníku 2009 autobusem na miniturnaj do Vimperku, kde se utkali s domácími a s Pískem. Modrému týmu se s Pískem vydařily první dvě třetiny, když hrál bojovně, zápas se přeléval ze strany na stranu a byl vyrovnaný. Úvod poslední třetiny jsme však hrubě zaspali, inkasovat tři góly během jednoho střídání nebyl problém, začali jsme panikařit a dělat velké chyby, čehož silný soupeř náležitě využil ve svůj prospěch a v závěru nad námi vysoko zvítězil. Bílý tým, až na pár zaváhání, hrál dobře a zápas zaslouženě vyhrál. Proti Vímperku sehrál modrý tým vyrovnaný zápas, měli jsme více šancí nežli soupeř, ovšem proměňování v góly je stále naší slabou stránkou, tudíž jsme z ledu odcházeli s jednobrankovým mankem. Bílý tým si odnesl spravedlivou remízu.

Sestava "modrý tým": Filip Filip, Hanzl Tomáš - Kopřivová Viktorka, Vičar Honza, Mácha Víťa, Benda Max, Hogaj Pepa, Topič Sam, Máchová Karolína, Urbanová Viktorka

Sestava "bílý tým": Hanzl Tomáš, Filip Filip -  Kloc Honza, Bereš Honza, Jankovič Tomáš, Hofbauer Filip, Böhm Sebík, Pundová Verunka, Bártů Róza, Bártů Ondra, Riley Tony

HC Střelci J. Hradec "modrý tým" -  IHC Písek           8:16

HC Střelci J. Hradec "bílý tým" -  IHC Písek                6:4