Domácí dvojzápas v minihokeji ročníku 2008.

V neděli odehráli Střelci ze 3. třídy další dva mistráky v minihokeji.

V neděli 15.1. nás čekal na domácím ledě další mistrovský dvojzápas. Našimi soupeři byly týmy Black Wings Linz a HC Lokomotiva Veselí nad Lužnicí.

sestava modrý tým  Chromý Lukáš - Benada Honza, Kadlec Vojta, Rosenkranc Jonáš, Hradská Veronika, Piler Oliver, Hána David, Krafka Petr, Dvořák Ondra, Beran Honza ( 2. zápas Ferda Tadeáš )

HC Střelci  -  Black Wings Linz   12:11 (3:3,6:5,3:3)   góly: Beran 5, Hána 2, Kadlec 2, Rosenkranc 1, Hradská 1, Dvořák 1

V zápase všichni létali sem a tam, nikdo se moc nesnažil bránit, takže neustále padaly góly na obou stranách. My jsme opět, až na pár vyjímek, pomalu bruslili, soupeře jsme důsledně nenapadali, a když jsme se mohli rozjet do útoku, tak jsme s pukem přestali bruslit, až jsme se ukličkovali a o puk přišli. Linec byl naštěstí o trochu horší, takže jsme nakonec slavili těsné vedeni.

HC Střelci  -  HC Lokomotiva Veselí nad Lužnicí    3:12 (2:4,0:4,1:5)   góly: Krafka 1, Piler 1, Hradská 1

Od začátku jsme tahali za kratší konec. Přitom za Veselí nastoupilo několik hráčů ročníku 2009. Soupeř byl dravější, lépe bruslil, měl větší vůli po vítězství. Nám bohužel tyto faktory neustále chybí, proto se stejně starými dětmi prohráváme.

sestava bílý tým: Hradský Kuba - Strachota Jirka, Kinter Filip, Fatrdla Ivoš, Jelínek Tonda, Jon Ríša, Toman Rosťa

HC Střelci  -  Black Wings Linz      20:2 (7:1,6:0,7:1)   góly: Jon 6, Jelínek 5, Strachota 3, Kinter 3, Toman 2, Fatrdla 1

Soupeř nás vůbec neprověřil. Přestože jsme vyhráli vysoko, tak výkon naší trojky Strachota, Kinter, Fatrdla byl velice špatný. Kluci hráli chaoticky, létali všude a nikde, sami sobě překáželi, protože si nedrželi své posty. Výborně naopak zahrála trojka Jon, Jelínek, Toman. Kluci si krásně nahrávali, drželi si místa, bruslili, napadali a stříleli po pěkných kombinacích krásné branky, které vyplynuly z kombinací a nesobeckosti. Jednoduše hráli velice týmově.

HC Střelci  -  HC Lokomotiva Veselí nad Lužnicí     6:11 (2:5, 4:1,0:5) Jelínek 2, Jon 1, Toman 1, Strachota 1, Kinter 1

V zápase jsme vedli 2:0!!! Pak si vybral slabší chvilku náš brankář, když jsme z šesti střel dostali pět branek. V těchto zápasech, když jsou týmy vyrovnané, tak potřebujeme chytit něco navíc a to se bohužel dnes nestalo. Ve druhé třetině se už zdálo, že dokážeme zápas otočit. Začali jsme lépe bruslit, Kubovi se povedlo pár pěkných zákroků v brance a vyrovnali jsme na 6:6. Jirka jel na konci druhé třetiny trestné střílení, ale bohužel brankáře nepřekonal. Mohli jsme jít do vedení 7:6. Bohužel se ukázalo velice kruté "nedáš, dostaneš". Poslední třetinu jsme dostali lekci v poměru 0:5!!! Naši lídři nám tentokrát vůbec nepomohli a v dalších zápasech nastanou změny v sestavě. Oproti tomu, jako v prvním zápase dobře zahrála trojka ve složení Jon, Jelínek, Toman. Kluci mile překvapili týmovou hrou. Dobrý zápas odehrál Tonda Jelínek, který velice dobře přihrával a připravoval akce pro své kamarády.

Rodičům, kteří pomáhali s úklidem a přípravou hřiště moc děkujeme!!!