Domácí mistrovský miniturnaj 3. třídy.

Střelci z ročníku 2010 zvítězili ve všech čtyřech zápasech.

V neděli 21.10. přivítali Střelci ročníku 2010 na domácím ledu v rámci 2. mistrovského miniturnaje celky TJ Sušice a HC Vimperk. Zahájili jsme proti Vimperku a hned od začátku se modrý i bílý tým ujal vedení a již ho nepustil, až do konce zápasu. Dobrým a bojovným výkonem jsme si připsali vysoká vítězství na obou stranách (32:2 a 16:5).

Proti celku TJ Sušice, kterému jsme dlužili porážku z loňského vánočního turnaje, jsme taktéž začali dobře, bílý tým si držel od začátku velký náskok, modrý tým hrál vyrovnanou partii, kdy do posledních minut bylo skóre vyrovnané 7:7. V závěru však naši hráči zabojovali a vítězství strhli na svoji stranu. Připsali jsme si i druhá dvě vítězství (9:7 a 29:2) a zakončili tak tento miniturnaj úspěšně.

Střelci odcházeli z ledu spokojeni, zápasy si velice užili, rodičům a fanoušků děkujeme za skvělou podporu.

Sestava: Matyáš Mündl – Vojta Prágr, Dan Tetour, Ráďa Lukš, Honza Krbec, Šimon Hembera, Vojta Blažek, Šimon Reisner, Christian Outlý, Jakub Čurda, Šimon Buzek, Vilém David, Matěj Petrák