Domácí prohra 6. třídy s Letňany.

Střelci z kategorie 2006 prohráli domácí zápas s Letňany.

V neděli 24.9. jsme odehráli třetí zápas v LMŽ proti týmu z Prahy - HC Letci Letňany. Jednalo se o mužstvu, s kterým jsme se ještě nikdy nepotkali a na zápas se důkladně připravovali. Utkání začalo svižně, hrál se rychlý hokej s mnoha střelami, Střelci dobře bránili střední pásmo a snažili se rychle přecházet do protiútoku. První třetina skončila 0:0. Postupem času začal mít více ze hry hostující tým a v polovině zápasu při našem oslabení otevřel skóre zápasu. Kluci po inkasování byli smutní, jelikož i oni měli do té doby několik šancí na vstřelení gólu a na chvilku ztratili koncentraci a toho soupeř dokonale využil a během dalších dvou minut přidal dvě branky. O přestávce jsme si řekli pár slov, kluky podpořili a se snahou zápas ještě zvrátit jsme nastoupili do poslední třetiny. Bohužel i přes dobře odehranou 3. třetinu se nám gól dát nepodařilo, soupeř ještě jednou skóroval a zápas jsme prohráli 4:0. Klukům nelze upřít snahu a bojovnost, ale soupeř byl hokejově lepší a je třeba se neustále zaměřovat na rychlejší a důraznější hru, která nám pořád schází. Nyní nás čekají dva těžké zápasy - ve čtvrtek jedeme do Plzně a v sobotu doma přivítáme Slavii Praha.

sestava: Honza Maňas - Cedrik Elian, Tadeáš Topič, Vojta Dvořák, Filip Blažek, Míra Křivánek -  Matěj Fiedler, Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Kuba Kaňka, Viktor Šamko, Honza Tuček, Rosťa Krhánek, Jáchym Jaroš, Dominik Böhm

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Letci Letňany   0:4 ( 0:0, 0:3, 0:1 )