Domácí prohra ročníku 2006 - 5. třída

Zbytečná domácí prohra Střelců z 5. třídy proti Strakonicím v lize mladších žáků.

V sobotu 18.2. kluci z 5. třídy - ročník 2006, přivítali na domácím stadionu Jana Marka tým ze Strakonic. První třetina byla z obou stran ofenzivní, útoky převyšovaly obrany a celkem padlo 5 gólů. Naši kluci dvakrát vedli o gól, ale soupeři se vždy podařilo vyrovnat a na konci třetiny šel do vedení 3:2. Dělali jsme chyby, puky nám odskakovaly od hokejek, hra byla neuspořádaná a tak jsme do druhé třetiny chtěli vstoupit s větší koncentrovaností na hokej bez zbytečných chyb. Bohužel se to nepovedlo. Dostali jsme dva góly, chyby se opakovaly, hostující brankář neměl pomalu žádnou práci a tak došlo ke změnám v sestavě. Po druhé třetině byl z našeho pohledu stav 2:5. Třetí třetinu jsme odehráli vcelku dobře, ale zbytečné chyby a panikaření nás stálo lepší výsledek i výhru. Po vstřelení kontaktního gólu jsme vždy ihned inkasovali a soupeř i přes naši power-play si výhru 8:6 již pohlídal. Máme momenty, kdy hrajeme dobře, všichni plní své úkoly jak mají, bojují, bruslí, ale najednou začneme po ledě lítat sem a tam, srážet se s vlastními hráči a náš herní projev vypadá strašně. Každý se na zápas musí soustředit, ničím jiným se nerozptylovat a snažit se odevzdat maximum svých dovedností na ledě. Příští týden zajíždíme v pátek do Českého Krumlova a v neděli přivítáme mužstvo z Veselí nad Lužnicí.

sestava: Kristián Večerka - Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tadeáš Topič, Bořek Dvořák -  Matěj Fiedler, Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Kuba Kaňka, Viktor Šamko, Honza Tuček, Česťa Havel, Dominik Böhm

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Strakonice     6:8 ( 2:3, 0:2, 4:3 )

góly: Beran 3, Sedlačík 2, Fiedler 1