Domácí prohra ročníku 2006 v LMŽ.

V neděli 22.1. kluci z 5. třídy prohráli mistrovský zápas doma s Táborem "B".

V neděi 22.1. jsme na domácím stadionu Jana Marka přivítali mužstvo Tábor "B". V obou předcházejících zápasech jsme s tímto soupeřem prohráli a tak kluci byli odhodláni tentokrát podat lepší výkon a pokusit se vyhrát. Do utkání jsme vstoupili nebojácně a po 6 minutách jsme se ujali vedení 1:0 a další šance jsme bohužel neproměnili. Poté ovšem soupeř zapnul na vyšší obrátky, zatlačil nás v naší třetině a i přes dobré zákroky našeho brankáře Zdeňka Petrů jsme inkasovali do konce první třetiny 3 góly. Všechny góly padly z dorážek před naší brankou, kde hosté byli důraznější a fyzicky zdatnější. Hlavně jejich první pětka složená z hráčů ročníku 2005 naše kluky výškově převyšovala minimálně o hlavu. Druhá třetina probíhala v rytmu soupeře, který nás herně i kombinačně převyšoval a naši kluci nebyli schopni se dostat z obranného pásma. Dostali jsme tři góly a do kabin se šlo pro nás za nepříznivého stavu 1:6. V kabině si kluci odpočinuli, řekli jsme si pár věcí k organizaci hry a chtěli jsme zápas ještě alespoň zkorigovat. Třetí třetina byla již vyrovnaná, lépe jsme bránili prostor před naší brankou, nenechali soupeře dorážet, několikrát se nám povedlo ohrozit i soupeřova brankáře, ale gól již nepadl ani na jedné straně a tak utkání skončilo naší prohrou 1:6. Pět ze šesti gólů jsme dostali z dorážek, kdy si hráči špatně převzali své hráče a zbytečně panikařili. I přes prohru je ovšem kluky potřeba pochválit za odbojovanou a dobře odehranou poslední třetinu.

sestava: Zdeněk Petrů - Tadeáš Topič, Míra Křivánek, Bořek Dvořák, Cedrik Elian, Filip Blažek -  Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Kuba Kaňka, Rosťa Krhánek, Jáchym Jaroš, Česťa Havel, Dominik Böhm, Jan Tuček

HC Střelci Jindřichův Hradec  -   HC Tábor "B"     1:6 ( 1:3, 0:3, 0:0 )

góly: Beran 1