Domácí prohra s Motorem ČB.

Kluci z kategorie 2006 prohráli domácí zápas s Motorem ČB.

Ve středu 28.9. "Střelci" z kategorie 2006 nastoupili v lize mladších žáků v domácím prostředí proti Motoru České Budějovice. V první třetině se hrál rychlý hokej, oba týmy dobře bruslily a na konci třetiny svítil na časomíře výsledek 0:1 v neprospěch domácích. Do druhé třetiny jsme opět jako v minulém zápase nastoupili vlažně a v prvních dvou střídáních dostali gól. Motor byl lepší, ale kluci se nevzdávali, bojovali, zlepšili kombinaci a na konci třetiny jsme zaslouženě po pěkné akci dali gól a snížili na 1:4. V kabině jsme kluky nabádali k ještě větší obezřetnosti ve vlastní třetině, abychom zbytečně nedostali nějaký hloupý gól. Bohužel ve třetí třetině vládl na ledě už jen Motor. I přes mnohá upozornění na neustále se opakující chyby si hráči nenechali poradit a dostali jsme dalších pět gólů. Oproti minulému zápasu došlo k mírnému zlepšení, klukům se nedá upřít bojovnost, ale soupeř byl hlavně co se týče bruslařské stránky lepší a měl ve svém středu hráče, který sám zaznamenal 6 gólů. O víkendu sehrajeme další dvě utkání - v sobotu doma proti Sušici a v neděli hrajeme venku proti Táboru "B".

Sestava: Petrů - Elian, Topič, Dvořák V., Sedalčík - Dvořák B., Beran, Havel, Kaňka, Tuček, Šamko, Böhm, Fiedler, Lošonský

HC Střelci Jindřichův Hradec - HC Motor České Budějovice    1:9 ( 0:1, 1:3, 0:5 )

góly: Lošonský 1