Domácí prohra sedmáků s Táborem.

Střelci z ročníku 2006 doma prohráli s Táborem.

V neděli 11.11. odehráli kluci ze sedmé třídy na domácím stadionu Jana Marka další mistrák v LSŽ "B" proti Táboru. Zápas začal velice aktivní hrou hostů, kteří nás pomalu nepustili z naší třetiny a výsledkem byly dva vstřelené góly v naší síti. Střelci poté přidali na bruslení a snažili se již ve středním pásmu eliminovat útočný a kombinační hokej soupeře. Do půlky druhé třetiny jsme drželi Tábor co nejdále od naší brány, vytvořili jsme si i několik málo šancí na vstřelení gólu, ale když už se zdálo, že bychom mohli snížit, dali jsme si nešťastně vlastní gól a soupeř přidal ještě jeden a po druhé třetině vedl 4:0. Třetí část hry se podobala předchozím dvěma, soupeř tlačil, střílel, kombinoval, nám docházely síly a nakonec jsme prohráli 0:7.  Hráči Tábora jsou bruslařsky, střelecky a hokejově lépe vybaveni než většina našich Střelců a v této věkové kategorii už nestačí jen bojovnost a zápal do hry, ale je i potřebné mít hokejové dovednosti. Další zápas odehrajeme v neděli opět doma, kde v přátelském zápase změříme síly s mužstvem z Vysočiny a to s Velkým Meziříčím.

sestava: Zdeněk Petrů  -  Cedrik Elian, Míra Křivánek, Vojta Dvořák, Tomáš Sedlačík -  Matěj Fiedler, Vojta Beran, Česťa Havel, Matyáš Urban, Jakub Kaňka, Viktor Šamko. Marek Kamiš, Honza Tuček

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Tábor        0:7 ( 0:2, 0:2, 0:3 )