Domácí prohra v LMŽ ročníku 2006.

Smolná prohra kategorie 2006 v domácím prostředí.

V neděli 23.10. hráli hráči kategorie 2006 mladších žáků další zápas na domácím stadionu Jana Marka proti Rokycanům. Hned od rozbruslení byl znát věkový a výškový rozdíl, jelikož hosté přijeli s týmem složeným hlavně z hráčů ročníku 2005 a měli mezi sebou i hráčku ročníku 2003. Rozdíl byl hlavně znát na začátku zápasu v soubojích u mantinelu, kde byli hosté silnější. Navíc dnešní výkon "střelců" byl vlažný a dost neuspořádaný. Hra byla přesto vyrovnaná a obě mužstva se dokázala dostat do šancí. Jako v minulých zápasech jsme ovšem nevyužili naše šance a hosté dokázali z minima vytěžit maximum. V každé třetině se jim podařilo vsítit jeden gól po chybách domácích borců. Během zápasu jsme se několikrát dostali do útočné třetiny, kde jsme soupeře uzamkli a na brankáře často stříleli, ale chyběla přesnější koncovka. Až 5 minut před koncem zápasu se nám po pěkné kombinační akci podařilo vstřelit zasloužený gól, ale to bylo z naší strany vše a soupeř výsledek udržel do konečné sirény.

Sestava: Honza Maňas - Cedrik Elian , Tadeáš Topič, Vojta Dvořák, Míra Křivánek, Bořek Dvořák -  Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Kuba Kaňka, Honza Tuček, Viktor Šamko, Dominik Böhm, Vojta Lošonský, Matěj Fiedler

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Rokycany    1:3 ( 0:1, 0:1, 1:1 )

góly: Fiedler 1