Domácí turnaj kategorie 2009.

První a třetí místo pro Střelce ze 3. třídy z domácího turnaje.

V neděli 15.4. uspořádal klub HC Střelci Jindřichův Hradec turnaj Spring Cup 2018, poslední v této sezoně pro kategorii 2009. Pozvány byly týmy HC Kohouti Tábor, BK Havlíčkův Brod a HC Slavia Praha. Každý klub sestavil tým "A" a tým "B", přičemž tyto týmy hrály mezi sebou na své straně hřiště svůj "vlastní turnaj".  Hrálo se vždy 2 x 20 minut hrubého času. Po základní části, která byla poměrně vyrovnaná a nabídla fanouškům atraktivní hokej, se náš tým "A" umístil na 2. místě a tým "B" na třetím místě. Poté následovaly poslední boje o třetí a první místo. Tým "B" se v posledním zápase utkal o bronz s Kohouty z Tábora. Přesto, že jsme měli v zápase převahu, zlobila nás jako obvykle nepřesná střelba, tudíž první polovina byla na skóre dost vyrovnaná. Až ve druhé části jsme zaslouženě začali navyšovat náš náskok a díky tomu, že hráči bojovali až do konce a nechtěli o medaile přijít, jsme k velké radosti všech přítomných zvítězili 8:4. O zlaté medaile se na druhé straně hřiště utkal náš tým "A" s Táborem. Zápas se odehrál ve velice rychlém tempu a byl neuvěřitelně dramatický až do samého konce. Naši hráči makali do jednoho, ale výborného táborského gólmana vůbec nebylo jednoduché překonat. Přesto jsme vedli sedm minut před koncem 4:2. Táborští ovšem nic nevzdávali, začali nás tlačit a zápas v posledních minutách srovnali a dokonce se dostali do vedení. Střelci ovšem ještě neřekli poslední slovo, vydolovali ze sebe poslední síly, zápas srovnali a v poslední minutě dotáhli zápas na konečných zlatých 6:5.

Všechny děti si zaslouží velikou pochvalu za předvedené výkony a rodičům děkujeme za povzbuzování a pomoc při organizaci turnaje.

Sestava HC Střelci "A": Filip Filip - Beran Honza, Ferda Tadeáš, Kopřivová Viktorka, Mácha Víťa, Máchová Karolína, Šachl Mathias, Vičar Honza, Benda Max

Sestava HC Střelci "B": Hanzl Tomáš - Topič Sam, Hogaj Pepa, Urbanová Viktorka, Bártů Rozárka, Pundová Verunka, Kloc Honza, Kolář Honza, Bártů Ondra, Lukšová Terezka, Hofbauer Filip, Riley Tony

Konečné pořadí tabulky "A":
1. HC Střelci Jindřichův Hradec
2. HC Kohouti Tábor
3. HC Slavia Praha
4. BK Havlíčkův Brod

Konečné pořadí tabulky "B"
1. HC Slavia Praha
2. BK Havlíčkův Brod