Domácí turnaj ročníku 2005.

Domácí turnaj na konec sezóny uspořádali mladší žáci z ročníku 2005 - 6. třída.

Dalším ze série dubnových turnajů ročníku 2005 byl domácí turnaj konaný 22.4. 2017 na zimním stadionu Jana Marka. Tento turnaj pojali organizátoři jako přípravný a zároveň jako testovací s ohledem na příští sezónu, kde se snaží klub HC Střelci postavit elitní soutěže ligy žáků po ročnících. Akce byla poznamenaná odhlášením týmu Motor České Budějovice na poslední chvíli, ale organizátorům se tuto nepříjemnost podařilo vyřešit nasazením týmu Sporthokej Vysočina, který byl z části poskládaný z hráčů HC Střelci a taktéž z hráčů z jiných klubů, kteří připadají v úvahu jako posily pro zmiňovanou žákovskou ligu v sezóně 2017/18. Zápasy se hrály na tři třetiny po 15 minutách čistého času a za účasti 4 týmů. Bylo jasné, že tři mužstva musela odehrát některá utkání těsně po sobě, což obnášelo mnoho fyzických sil všech hráčů. Toto mělo za účel otestovat všechny hráče HC Střelci pro představu a konečného hodnocení trenérů mužstev HC Střelci - Petr Šachl a trenéra Sporthokej Vysočiny - Tomáše Kotrby. S ohledem na smíchání sestavy, byl tudíž týmový výkon zákonitě jiný než při úspěchu ve Füssenu. Přístup, přizpůsobení a samotné výkony hráčů, to bylo to co trenéry zajímalo. Bohužel ne všichni Střelci předvedli snahu kterou prokazovali během uplynulé sezóny a proto konečné výsledky turnaje nevypadají nijak lichotivě. Nutno také dodat, že týmy z Třebíče a Talentu přijeli ve velmi silných sestavách a předváděli velmi pěkný hokej a zaslouženě obsadili první dvě příčky turnaje.

Nyní tým ročníku 2005/04 čeká obhajoba vítězství Huskies Cupu v Lucembursku, kam odjíždí již tento pátek. O poslední akci této sezóny vás budeme samozřejmě informovat.

Petr Šachl

JARNÍ TURNAJ V JINDŘICHOVĚ HRADCI 2017 - MLADŠÍ ŽÁCI 7 + 6.TŘÍDA