Domácí turnaj ročníku 2006.

Střelci ze 6. třídy se rozloučili se sezónou domácím turnajem.

V sobotu 14.4. odehráli šesťáci Střelců domácí turnaj na stadionu Jana Marka a zakončili sezónu 2017/2018. Pozvání přijala mužstva HC Příbram, HC Uničov a HC Tábor. Hrálo se systémem každý s každým 2 x 20 minut a každá dvacetiminutovka se počítala jako sólo zápas. Po odehrání zápasů ve skupině, hrála mužstva na 3. a 4. místě o bronz a 1. a 2. mužstvo si zahrálo finále již jako jeden zápas.

Střelci v prvním zápase nastoupili proti Táboru. Prvních 20 minut se hrál neuspořádaný hokej z obou stran, ale Tábor těsně před koncem vstřelil gól a vyhrál. Druhá dvacetiminutovka již vyzněla jasně pro Tábor, který vyhrál 3:0.

HC Střelci  -  HC Tábor         0:1, 0:3

Druhý zápas jsme odehráli proti Příbrami. Prvních 20 minut se hrál vyrovnaný hokej a každé mužstvo vstřelilo po jednom gólu. Ve druhé dvacetiminutovce jsme již byli lepším celkem a zaslouženě vyhráli 4:0

HC Střelci  -  HC Příbram      1:1, 4:0  góly: Tuček ( Blažek ) - Sedlačík ( Blažek ), Beran ( Fiedler ), Elian ( Beran ), Fiedler ( Beran )

Poslední zápas jsme odehráli proti Uničovu. Prvních 20 minut skončilo nerozhodně 2:2, i přesto že soupeř měl optickou převahu, ale kluci dobře bránili a dobrými zákroky je podpořil i náš brankář. Bohužel druhá dvacetiminutovka již jasně vyzněla pro Uničov, který měl převahu, po ledě létal a našim klukům došly síly a hrálo se pomalu na jednu branku. Tímto zápasem se rozhodlo, že si zahrajeme o 3. místo s Příbramí.

HC Střelci  -  HC Uničov        2:2, 0:4  góly: Beran, Tuček ( Blažek )

Do zápasu o bronz jsme nastoupili sebevědomě a na soupeře si po remíze a vítězství ve skupině věřili. Hrál se opatrný hokej, nikdo nechtěl udělat první chybu a zbytečně inkasovat. První gól vstřelil soupeř, Střelcům se podařilo vyrovnat, ale vzápětí Příbram opět strhla vedení na svou stranu. Střelci se nevzdávali, bojovali a chtěli na domácím turnaji získat medaily. Ve druhé dvacetiminutovce srovnali na 2:2 a za chvíli poté přidali i třetí gól. V tu chvíli se hrál pěkný hokej, akce střídala akci na obou stranách a oba brankáři předváděli pěkné zákroky. Pět minut před koncem se Příbrami podařilo vyrovnat a dvě minuty před koncem vstřelila vítězný gól. Klukům se nedá upřít snaha, ale soupeř byl o malinko lepší a získal bronzové medaile.

HC Střelci  -  HC Příbram      3:4        góly: Beran ( Fiedler ), Beran, Fiedler ( Sedlačík )

sestava HC Střelci: Honza Maňas -  Míra Křivánek, Filip Blažek, Vojta Dvořák, Cedrik Elian, Tadeáš Topič -  Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matěj Fiedler, Jáchym Jaroš, Honza Tuček, Matyáš Urban, Jakub Kaňka, Dominik Böhm

Finále si zahrály celky Tábora a Uničova. Jednalo se o kvalitní mládežnický hokej, ve kterém byly vidět pěkné akce a kombinace z obou stran. Tábor již vedl 4:1, ale Uničov dokázal vyrovnat a sahal i po vítězství. Ovšem Tábor minutu před koncem vstřelil vítězný gól a zvítězil 5:4 a obhájil loňské prvenství.