Domácí turnaj ročníku 2009.

Střelci ze 4. třídy uspořádali na zimním stadionu Jana Marka domácí turnaj na závěr sezóny.

V sobotu 20.4. uspořádali Střelci ročníku 2009 na zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci celodenní domácí turnaj. Na ledě se střetly vyrovnané týmy BK Havlíčkův Brod, HC Slavia Praha, HC Tábor, HC Motor Č. Budějovice, HC Slavoj Zbraslav a domácí HC Střelci J. Hradec. Hrálo se systémem každý s každým po dobu 2 x 10 minut čistého času.

Po úvodní prohře s Táborem 1:4, následoval velice atraktivní zápas se Slavií Praha. Naši nastoupili do zápasu odhodlaně, urputně se rvali o každý puk a v úvodu Slavii viditelně tlačili. Bohužel jednoznačné šance jsme nevyužili, naopak Slavia proměnila na konci první poloviny a my už nedokázali do konce zápasu odpovědět. První bod turnaje jsme vybojovali v utkání s BK Havlíčkův Brod, kdy jsme především díky skvělé obraně odcházeli z ledu s remízou 0:0. V pozdním odpoledni následoval zápas se Zbraslaví, kde se naši hráči zaslouženě dočkali výhry 3:1. Závěrečný zápas s Motorem ČB byl v podstatě "o všechno". Výhra znamenala bronz, prohra předposlední páté místo. První polovina zápasu byla zcela vyrovnaná, rychlé bruslení, krásné akce, velké nervy pro fanoušky a průběžný výsledek 1:1. V druhé polovině, když Motor proměnil na 2:1, se situace změnila, naši hráči v některých situacích začali hrát zbytečně individuálně, na ledě se neviděli a na vytoužené vítězství nedosáhli. Přesto, že jsme vybojovali až páté místo, je potřeba všechny pochválit, turnaj byl velice vyrovnaný a všichni předvedli skvělé výkony.

Zároveň děkujeme všem přítomným za uctění památky minutou ticha uznávaného trenéra Luďka Bukače, který zemřel právě v tento den.

Konečné pořadí:

1. HC Tábor