Domácí výhra 5. třídy s Motorem ČB.

Střelci kategorie 2007 porazili v domácím zápase Motor ČB!

V dalším kole ligy mladších žáků přivítali v neděli 17. září Střelci ročníku 2007 soupeře z Českých Budějovic. Kluci se na ledě ani nestačili rozkoukat a přesně po půl minutě prohrávali 0:1. Tato skutečnost, ale nic nezměnila na tom, že se hráči po celý zápas drželi trenérova základního strategického pokynu - pokrýt obě největší soupeřovy individuality. Po dvou zcela vyrovnaných třetinách rozhodla první polovina poslední části hry, kdy Střelci odskočili na rozdíl 3 branek a soupeř už nedostal příležitosti vrátit se na dostřel. V zápase jsme viděli několik přesilovek, oba týmy využili po jedné z nich. Cesta k úspěchu byla jasná - parádní kolektivní obranná hra, kombinace v útoku a k ní několik povedených individuálních akcí. A samozřejmě - jistota v podobě výborného výkonu obou gólmanů! Uvidíme, jak se bude dařit v sobotu v Táboře.

sestava: Matyáš Gabriška, Kristián Večerka, Filip Blažek, Dominik Böhm, Adam Čáp, Vojtěch Havelka, Vojtěch Hembera, Adam Hirš, Jáchym Jaroš, Filip Kinter, Rostislav Krhánek, Emil Rangl, Jiří Strachota, Vojtěch Tichý, Ondřej Vomastek

HC Střelci JH  -  Motor České Budějovice                 8:6  (3:3; 1:1; 4:2)