Dva dobře odehrané zápasy 6. třídy.

Těsná prohra na Slavii a výhra doma se Strakonicemi pro šesťáky Střelců.

V pátek 17.11. na státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii, jsme se vydali do hlavního města odehrát další zápas proti silné Slavii, která v soutěži ještě ani jednou neprohrála! Ovšem výkon našich kluků byl výborný! Od první do poslední minuty všichni makali, nechávali na ledě maximum sil, vzali si k srdci několik připomínek od trenérů z minulých zápasů a výsledkem byla prohra pouze o dva góly v poměru 4:2. Zápas byl vyrovnaný, naši Střelci byli blízko i k uhrání remízy, protože šancí na vstřelení gólu jsme měli dost. V sobotu nás čeká doma soupeř, kterého jsme dokázali zatím jediného porazit a to celek ze Strakonic.

sestava: Honza Maňas - Tadeáš Topič, Míra Křivánek, Vojta Dvořák, Cedrik Elian -  Matěj Fiedler, Vojta Beran, Tomáš Sedlačík, Viktor Šamko, Jáchym Jaroš, Jakub Kaňka, Česťa Havel

HC Slavia Praha  -  HC Střelci Jindřichův Hradec      4:2 ( 0:1, 3:0, 1:1 )

góly: Sedlačík 1, Jaroš 1 ( Fiedler )

Sobotní zápas proti Strakonicím začal naším náporem, ale přes řadu šancí a výborného gólmana hostů, jsme dokázali vstřelit pouze jeden gól. Druhá třetina byla opět o dobývání a překonání soupeřova gólmana, ale i hosté se po našich chybách dostávali do šancí, ale díky pozornému Honzovi Maňasovi jsme udrželi čisté konto a na konci druhé třetiny jsme náskok navýšili na dva góly. Třetí třetina přinesla stejný obrázek a nemohoucnost našich hráčů v zakončení ukončila, až siréna na konci zápasu. Přesto, že jsme měli šancí na tři zápasy, vstřelili jsme pouze dva góly, ale i ty znamenali naši zaslouženou výhru. Kluci zaslouží pochvalu za odvedený výkon a přístup k oboum zápasům.

sestava: Honza Maňas - Tadeáš Topič, Míra Křivánek, Vojta Dvořák, Cedrik Elian, Filip Blažek  -  Matěj Fiedler, Vojta Beran, Tomáš Sedlačík, Viktor Šamko, Jakub Kaňka, Česťa Havel, Rosťa Krhánek

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Strakonice      2:0 ( 1:0, 1:0, 0:0 )

góly: Křivánek 1 ( Elian ), Beran 1 ( Blažek, Křivánek )