Dva zápasy 7. třídy o víkendu doma.

Prohra a remíza pro Střelce ze 7. třídy.

O víkendu sehráli starší žáci Střelců dva zápasy v LSŽ na domácím stadionu Jana Marka. V sobotu proti Veselí nad Lužnicí bylo mužstvo složeno z více hráčů ročníku 2005, kteří měli o víkednu volno a tak zápas byl v jejich režii. Střelci měli na začátku několik dobrých příležitostí vstřelit úvodní gól, to se bohužel nepodařilo a tak do vedení šel soupeř z Veselí. Hrálo se nahoru dolu, oba gólmani chytali velice dobře, ale Střelci pálili pouze slepými. Naopak Veselí v každé třetině dalo gól, a i když Střelci snížili na 1:3, hosté v power play trefili pŕázdnou branku a vyhráli 4:1. V neděli jsme nastoupili proti Táboru a chtěli zopakovat výborný výkon, který jsme před 14 dny předvedli v Táboře. Do zápasu jsme vstoupili dobře a hned v 5. minutě jsme tečí dali gól, který nám nebyl bohužel uznán pro hraní vysokou holí. I přesto jsme si vytvářeli více šancí než soupeř, ale gól jsme nedali a naopak na konci první třetiny jsme inkasovali. Druhá třetina byla v režii hostů, kteří nás několikrát zamkli v obranné třetině a náš brankář Zdeněk Petrů musel několikrát předvést své umění, abychom podruhé neinkasovali. Do třetího dějství jsme vstoupili s tím, že chceme zápas ještě otočit v náš prospěch a v domácím prostředí vyhrát. Podařilo se nám vyrovnat, ale poté si už oba týmy jeden bod za remízu pohlídaly a zápas skončil spravedlivým výsledkem 1:1.

sobotní sestava: Adam Pajer   -  Míra Křivánek, Tadeáš Topič, Jáchym Chrpa, Tomáš Pajer - Kuba Šimek, Petr Šachl, Maisei Vasileuski, Honza Bártů, Matyáš Říha, Matěj Fiedler, Tomáš Sedlačík, Vojta Beran

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí          1:4 ( 0:1, 0:1 1:2 )

góly: Šimek ( Šachl )

nedělní sestava: Zdeněk Petrů   -  Míra Křivánek, Vojta Dvořák, Jáchym Chrpa, Tadeáš Topič - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matěj Fiedler, Čestmír Havel, Honza Bártů, Honza Tuček, Viktor Šamko

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Tábor         1:1 ( 0:1, 0:0, 1:0 )

góly: Beran ( Křivánek )