Dva zápasy 8. třídy.

Střelci z 8. třídy odehráli další dva zápasy v LSŽ.

Osmá třída odehrála v pátek 17.11. a v sobotu 18.11. své zápasy v rámci žákovské ligy starších žáků skupiny „A“. V obou případech podali Střelci velmi bojovný výkon proti ve směs o rok starším hráčům, a to když v kádru Střelců nastoupili z drtivé většiny hráči ročníku narození 2005. Fyzická a výšková převaha byla zřejmá na první pohled, ale také herní vyzrálost hráčů soupeře, kteří mnohdy již mají zkušenosti z utkání dorostenecké ligy či dokonce extraligy. Střelci však dokázali, že pokud nastoupí k zápasu bez zbytečného respektu a s pokorou, tak hrát se dá opravdu s každým! Výkony tohoto mužstva mají zlepšující se tendenci a je znát vzrůstající sebedůvěra hráčů. Všichni hráči se zlepšují v defenzivní činnosti a i dalších herních činnostech, které musejí zvládat v daleko vyšším tempu než byli doposud zvyklí. Takové nároky klade na hráče kvalita a úroveň elitní žákovské ligy. Vždy u srdce zahřejí uznalá slova trenérů soupeře na adresu výkonu hráčů, tak jako se to stalo po utkání se Strakonicemi ústy hlavního trenéra HC Strakonice a bývalého vynikajícího hráče Hejla.

HC Slavia Praha  -  HC Střelci Jindřichův Hradec     12:1

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Strakonice          1:8