Dva zápasy o víkendu pro 6. třídu.

Začalo poslední 4. kolo v LMŽ pro Střelce z ročníku 2006.

sobota 10.2.2018

V sobotu jsme odjeli do Veselí nad Lužnicí, kde jsme začali poslední kolo v LMŽ zápasem s domácí Lokomotivou. Úvod utkání byl jako vždy ze strany domácích v rychlém tempu a i přes toto upozornění naši kluci zaspali a po 4 minutách prohrávali 2:0 a mohlo být i hůře. Od poloviny první třetiny a celou druhou třetinu se hrál rychlý mládežnický hokej a naši kluci byli domácím vyrovnaným soupeřem, do konce 2. třetiny dokázali snížit na 3:1 a do 3. třetiny jsme šli s cílem zápas ještě zdramatizovat. Bohužel jsme v poslední třetině udělali opět zbytečné naivní chyby, které soupeř potrestal a zaslouženě vyhrál 7:1.

sestava: Honza Maňas -  Míra Křivánek,  Filip Blažek, Tadeáš Topič, Vojta Dvořák -  Vojta Beran, Tomáš Sedlačík, Matěj Fiedler, Jáchym Jaroš, Jakub Kaňka, Rosťa Krhánek, Čestmír Havel

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí  -  HC Střelci Jindřichův Hradec        7:1 ( 2:0, 1:1, 4:0 )

góly: Beran

neděle 11.2.2018

V neděli jsme na domácím stadionu Jana Marka nastoupili proti Motoru Č.Budějovice. Sestavu jsme doplnili několika hráči ročníku 2007, protože nám někteří Střelci odjeli na jarní prázdniny lyžovat. Utkání jsme začali dobře, soupeře jsme nepouštěli do větších šancí a převážně se hra odvíjela ve středním pásmu. Každé mužstvo vstřelilo po jednom gólu. Ve druhé třetině se začali již více prosazovat hostující hráči, měli více střel a třikrát, za zády velmi dobře chytajícího domácího brankáře, zazvonila tyč. Přesto opět každé mužstvo dalo jeden gól a po 2. třetině byl stav nerozhodný 2:2. První polovina třetí třetiny již patřila hostům, zamkli nás ve třetině a pálili ze všech možných pozic a výsledkem byly 4 góly v rozmezí 6 minut. Na konci jsme ještě snížili, ale hosté také vstřelili gól a utkání vyhráli 7:3. I přes prohru zaslouží kluci pochvalu za bojovnost a nasazení, až do konce zápasu.

sestava: Honza Maňas -  Míra Křivánek,  Filip Blažek, Tadeáš Topič, Vojta Dvořák -  Vojta Beran, Matěj Fiedler, Jáchym Jaroš, Rosťa Krhánek, Emil Rangl, Adam Čáp

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Motor České Budějovice        3:7 ( 1:1, 1:1, 1:5 )

góly: Beran ( Fiedler ), Krhánek ( Jaroš ), Beran ( Fiedler )