Fotbalový přátelák ročníku 2006.

Střelci z ročníku 2006 odehráli fotbalový přátelák v Počátkách.

V pátek 23.6. odehráli naši mladší žáci ročníku 2006 přátelský fotbalový zápas v Počátkách. Na zápas nás pozval spoluhráč Vojta Dvořák, který s místním fotbalovým klubem přes léto trénuje. Hrálo se systémem 5+1 a hrací doba byla 3x20 minut, takže stejně jako hokejové utkání. Hrálo se na výborně připraveném travnatém hřišti a přes počáteční ostych našich Střelců se hra postupně vyrovnávala, ale samozřejmě byla znát fotbalová zkušenost místních borců, kteří zápas s přehledem kontrolovali a zaslouženě vyhráli. I přes prohru zápas splnil svůj účel, všichni se pořádně zpotili, zkusili si něco jiného než lední hokej a na konci zápasu si ještě každý vyzkoušel pokutový kop. Po zápase jsme si opekli buřty, popovídali s malými fotbalisty a vydali se domů. Děkujeme za příjemné odpoledne a těšíme se na další fotbalový přátelák.