Informace o letních akcích Střelců!

Informace o letním táboře Osika, soustředění a dalších akcí.

Vážení rodiče a kamarádi, chtěli bychom Vás informovat o připravovaných letních akcích pro Střelce, abyste si mohli naplánovat Váš volný čas v průběhu léta.

Prosíme o nahlášení zájmu na letní tábor Osika a to nejpozději do 20.5 2018!!! na mail: psachl@msn.com. V mailu uveďte jméno  a příjmení dítěte a datum narození. Zároveň uveďte pokud se dítě bude účastnit i soustředění na ledě. Cena tábora je 2 890,- Kč, v případě účasti na obou akcích 5 290,-Kč.

Přihlášky na tábor, soustředění, vyplněnou plnou moc a bezinfekčnost najdete zde http://www.hcstrelci.cz/klub.html

Letní příprava - letní příprava, která bude probíhat dle rozpisu jednotlivých kategorií, podobně jako tomu bylo v loňském roce a od svých trenérů budete včas informováni o počtu tréninků na suchu začne v pondělí 28.5. a ukončena bude 28.6. Open párty na Piketě

Rafty - v letošním roce se opět plánuje splutí Vltavy a to ve dnech 15.-17.6.2018

Letní tábor Osika - na tábor se vydáme od 5.8. do 11.8.2018

Soustředění - soustředění na ledě proběhne v týdnu od 13.8. do 17.8.2018  pro kategorie 2005, 06, 07, 08 a od 20.8 do 24.8 pro kategorie 2009, 010, 011, 012 )

Sezona 2018/2019 - pravidelné tréninky začnou bezprostředně po soustředěních na ledě.

O každé uvedené akci budete samozřejmě detailně a včas informováni od svých trenérů, případně mailem od klubu a informacemi na webových stránkách www.hcstrelci.cz. V případě podrobnějších dotazů neváhejte kontaktovat své vedoucí mužstev nebo zástupce klubu.