Informace o zahájení tábora OSIKA

Informace ohledně nástupu na letní tábor Osika.

Vážení rodiče a střelci,

chtěli bychom Vás blíže informovat o nadcházející a již dlouho avizované akci našeho klubu, kterou je hokejový tábor OSIKA 2016! Již za necelé dva týdny se 38 přihlášených dětí vydá jako první v historii klubu HC Střelci do tábořiště Osika, které se nalézá u stejnojmenného rybníka poblíž Nové Bystřice, aby se zde navázalo na přerušenou tradici legendárních hokejových táborů na Klepákově Mlýně. Mladé Střelce čeká týden trénování, zábavy a dobrodružství v krásném prostředí České Kanady.

Všem přihlášeným připomínáme sraz v místě tábořiště 7.srpna a to nejpozději do 13.00hod!

Hráči narození v roce 2005 a starší mají sraz v 10.00 hod na parkovišti kamionového dopravce SMOLÍK, odkud se vydají na kolech směr Osika. Na všechny účastníky se bude těšit skvělý kolektiv trenérů a instruktorů z řad dospělých členů našeho klubu pod dohledem hlavního vedoucího tábora MUDr. Viktora Kotalíka.