Informace ohledně letních akcí Střelců!

Informace o raftech, letním táboře na Osice a soustředění.

Vážení rodiče a kamarádi, chtěli bychom Vás informovat o připravovaných letních akcích pro Střelce, abyste si mohli naplánovat Váš volný čas v průběhu léta. Zároveň Vás chceme informovat, že ve středu 22.3. zastupitelstvo města Jindřichův Hradec našemu klubu HC Střelci odhlasovalo finanční dotaci ve výši 750 000,- Kč na sportovní činnost v kalendářním roce 2017.

Sezóna 2016/2017 skončí na konci dubna a v měsíci květnu bude volno.

Plánovaná volební valná hromada SLH J. Hradec - středa 24.5.2017

Letní příprava - letní příprava, která bude probíhat dle rozpisu jednotlivých kategorií, podobně jako tomu bylo v loňském roce a od svých trenérů budete včas informováni o počtu tréninků na suchu začne v pondělí 5.6. a ukončena bude 30.6.

Rafty - v letošním roce se opět plánuje splutí Vltavy a to ve dnech 16.-18.6.2017

Letní tábor Osika - na tábor se vydáme od 6.8. do 12.8.2017

Soustředění - soustředění na ledě proběhne v týdnu od 14.8. do 18.8.2017

Sezona 2017/2018 - pravidelné tréninky začnou od 21.8.2017

O každé uvedené akci budete samozřejmě detailně a včas informováni od svých trenérů, případně mailem od klubu a informacemi na webových stránkách www.hcstrelci.cz. V případě podrobnějších dotazů neváhejte kontaktovat své vedoucí mužstev nebo zástupce klubu.