KAŽDOU STŘEDU A NEDĚLI NÁBOR!!!

Přijďte si vyzkoušet bruslení, hry a soutěže mezi nás.

Každou neděli od 8.30 - 9.30 hodin a každou středu od 16.00 - 17.00 hodin ( v případě změny bude vždy včas oznámeno na našem webu ) zveme všechny děti, které se chtějí naučit nejenom bruslit, ale také prožít hodinku plnou zábavy a her v našem společném mládežnickém klubu HC Střelci Jindřichův Hradec. Přijďte si zabruslit s dětmi pod vedením minimálně pěti trenérů z našeho klubu.

Podmínkou je mít brusle, helmu ( na kolo, lyžařskou...) a rukavice. Dobré jsou v prvopočátku i jakékoli chániče loktů a kolen. V případě zájmu lze zapůjčit i brusle a další hokejovou výstroj.

Těšíme se na Vás. HC Střelci Jindřichův Hradec.