KLUBOVÉ OBLEČENÍ A SUVENÝRY!

Rádi bychom Vás informovali, že od dnešního dne je možno si objednávat z nové kolekce zboží z e-shopu HC Střelci J. Hradec. Toto zboží je kromě webu  www.hcstrelci.cz možno zhlédnout i ve vitrínách na jindřichohradeckém zimním stadionu Jana Marka - (vitríny nad schodištěm u vrátnice u tribuny na sezení).

Objednávky zboží je možno realizovat  tímto způsobem:

1) prostřednictvím webových stránek

2) objednávkou adresovanou na info@hcstřelci.cz

3) prostřednictvím vedoucích družstev

Důležité upozornění: u objednávek realizovaných do 31.10.2019 výrobce garantuje dodání do 1. pol. prosince. U objednávek po tomto datu již výrobce negarantuje dodání do vánoc.

K prodeji je rovněž sada teplákové soupravy + zimní bundy (vše s logy našeho klubu) .... cena kompletu činí 1.990,- Kč.

V průběhu  příštího tzn. 43. týdne jednotlivé kategorie obdrží vzorky k vyzkoušení a případnému závaznému objednání. Objednávky budou shromažďovat vedoucí družstev. Předpokládaný termín dodání těchto sad je konec listopadu.