Krásné 2. místo pro ročník 2009 - 2. třída!

Výborné 2. místo na silně obsazeném turnaji v Benešově.

V sobotu 18.3. se zúčastnil ročník 2009 celodenního turnaje v Benešově, na kterém startovalo 6 týmů: HC Lev Benešov, HC Slavia Třebíč, HC Bílí Tygři Liberec, HC Motor Č. Budějovice, HC Piráti Chomutov a HC Střelci J. Hradec. Hrál každý s každým, systémem 4 na 4, vždy po dobu 3 x 12  minut. Hned v prvním a druhém zápase, proti domácím a Třebíči, naši hráči předvedli všem přihlížejícím , že z Jindřichova Hradce dorazil kvalitní soupeř. Našim dětem se nedalo nic vytknout, byl to perfektní kolektivní výkon, všichni se snažili přihrávat svým spoluhráčům, k vidění byly opravdu krásné akce a tak výhry byly jednoznačné a zaslouženě vysoké. Třetí zápas byl proti Liberci. "Slavní" Tygři děti zdravě vyhecovali a tak od začátku všichni neskutečně šlapali,  zápas se odehrál ve vysokém tempu a především v první polovině byl hodně vyrovnaný, po dvou třetinách jsme vedli 3:2. V poslední části jsme měli více sil my, stále jsme dobře bruslili, našim zkušeným střelcům se povedly dát uklidňující branky a radostná výhra 6:3 byla na světě. Další zápas jsme odehráli proti Motoru, který jsme s přehledem přehráli a odnesli si tak nejvyšší výhru dne 15:3. Na úplný závěr náš čekal Chomutov,  při kterém se na dětech začala projevovat únava. Hráči si i přesto dokázali vytvořit mnoho šancí, ale síla potřebná k jejich proměnění už chyběla. I přes prohru 2:6 děti do poslední minuty bojovaly a nechaly na ledě opravdu všechno. Chomutov i náš tým jsme měli na kontě shodně jednu prohru, tudíž díky pravidlu vzájemného zápasu, jsme zlato museli přenechat Pirátům a my jsme s velkou radostí brali stříbro! Obrovská pochvala a poděkování patří našim šikovným útočníkům i obětavým obráncům a nejvíce obdivu patří našemu gólmanovi, který předváděl během celého turnaje v bráně skvělé zákroky a byl také zaslouženě vyhlášen nejlepším hráčem mužstva.

Sestava: Hradský Jakub - Beran Honza, Ferda Tadeáš, Benda Max, Vičar Honza, Hogaj Josef, Hanzl Tomáš, Urbanová Viki, Šachl Mathias, Mácha Víťa, Kopřivová Viktorka

HC Střelci J. Hradec - HC Lev Benešov                   10:2
HC Střelci J. Hradec - HC Horácká Slavia Třebíč     10:1
HC Střelci J. Hradec - HC Bílí Tygři Liberec              6:3
HC Střelci J. Hradec - HC Motor Č. Budějovice        15:3
HC Střelci J. Hradec - HC Piráti Chomutov               2:6