Kurz první pomoci za účasti Střelců.

V sobotu 22.6. se trenéři a vedoucí mužstev Střelců zúčastnili kurzu první pomoci.

Trenéři a vedoucí mužstev z klubu HC Střelci se v sobotu 22.6. zúčastnili jednodenního kurzu první pomoci, který pořádal místní Český Červený kříž. Jednalo se o školení, které bylo rozděleno na teoretickou a praktickou část. I přesto, že na každém domácím zápase našich střeleckých mužstev je k dispozici zdravotnice z Červeného kříže, byl kurz velice užitečný a bereme ho jako jednu z nejdůležitějších součástí při práci s dětmi. Děkujeme jindřichohradeckému Červenému kříži za zajímavý a hlavně naučný kurz a doufáme, že jeho poznatky nebudeme muset při zápasech našich střeleckých nadějí často používat.