Mistr světa Olda Válek na tréninku Střelců!

Olda Válek si zatrénoval se staršími žáky Střelců.

Ve středu 6.3. jsme na tréninku starších žáků přivítali mistra světa z roku 1985 a člena síně Slávy českého hokeje Oldu Válka. Ve své hokejové kariéře nastřílel 274 gólů a je členem elitního Klubu ligových střelců. V reprezentaci odehrál 81 za zápasů a převážnou část kariéry odehrál za Duklu Jihlava, se kterou získal 4 mistrovské tituly. V současnoti působí jako asistent trenéra v klubu HC Moravské Budějovice. Olda měl na tréninku Střelců své tréninkové stanoviště a předával mladým Střelců hokejové zkušenosti ze své bohaté kariéry. Kluci se snažili ukázat co v nejlepším světle a trénink probíhal v rychlém tempu. Na konci ochotně rozdával úsměv a fotky s mladými Střelci.