Mistrovský dvojzápas ročníku 2008.

V sobotu 11.2. odehrál ročník 2008 další dvojutkání na ledě Soběslavi.

V sobotu 11.2. jsme zajeli k dalšímu mistrovskému dvojzápasu do Soběslavi. Na spoustě dětí bylo znát, že se o prázdninách poctivě připravovaly na gauči u babiček. Bylo vidět, že ač je tuhá zima, tak většina nebyla ani na rybníku. Velikým mínusem je slabá fyzická připravenost, prohráváme osobní souboje se stejně starými dětmi a na tom musí každý jedinec individuálně zapracovat. Než jsme zjistili, že se hraje hokej, tak jsme prohrávali 2:7. Pak jsme děti trochu vyhecovali a ony předvedly, že když chtějí, tak hokej hrát umí. Ukázali jsme parádní stíhací jízdu a výsledkem byla konečná divoká remíza. Druhý zápas jsme hráli proti Č. Krumlovu. Soupeř, kterého ve většině případů porážíme, nás tentokrát zaskočil. V první třetině měl bohužel slabší chvilky náš brankář, ale od druhé třetiny už zachytal spolehlivě. Měli jsme více šancí, ale gólmanka soupeře byla tak veliká, že za ní branka nebyla pomalu ani vidět. Rozhodčí nám neuznal regulérní branku, ale to se bohužel stává. Kluky je třeba pochválit za bojovnost a důraz před brankou, kdy se snažili neustále dorážet puky.

sestava bílý tým  Hradský - Strachota, Jelínek, Hána, Kinter, Jon, Dvořák (2.zápas Fatrdla)

HC Spartak Soběslav  -  HC Střelci Jindřichův Hradec              13:13

HC Medvědi Český Krumlov  -  HC Střelci Jindřichův Hradec    7:6

V prvním zápase modrého týmu jsme nastoupili proti domácímu Spartaku. Soupeř měl ve svých řadách i děti ročníku 2010 a tak jsme si s chutí zastříleli a soupeři nedali sebemenší šanci. Druhý zápas proti Č. Krumlovu byl již vyrovnaný a šťastnějším týmem byl nakonec náš soupeř. V obou zápasech nás opět táhli hráči ročníku 2009. Bojovnost a zarputilost, to je alfa a omega našeho týmu.

sestava modrý tým: Chromý -Beran, Ferda, Krafka, Fatrdla (2.zápas Dvořák), Benada, Hradská, Rosenkranc

HC Spartak Soběslav  -  HC Střelci Jindřichův Hradec                4:17

HC Medvědi Český Krumlov  -  HC Střelci Jindřichův Hradec     7:5