Mistrovský miniturnaj doma 4. třídy.

Dva zápasy v domácím prostředí pro Střelce z ročníku 2009.

V neděli 4.11. odehrál ročník 2009 na domácím ledě v Jindřichově Hradci další dva mistrovské zápasy. První zápas proti Veselí nad Lužnicí vůbec nezvládl modrý tým, který se rozhodl nebruslit a pouze přihlížel, co Veselští vymyslí a že skutečně vymysleli. Soupeř hrál dravě, výborně bruslil a vše završil přesnou sebejistou střelbou. Konečná prohra 21:6 hovoří za vše. Bílý tým v první půlce zápasu stále o dva góly prohrával. Na vině bylo především stálé nepochopení toho, že hokej je kolektivní sport a bez přihrávek se dá těžko úspěšně hrát. Za poslední třetinu je třeba mužstvo pochválit, začalo se více bojovat a také díky skvělým zákrokům brankáře bílí dotáhli zápas do vítězného konce 10:7. Druhý zápas proti Lvům začal na straně modrého týmu vyrovnaně, ovšem jen do té doby, kdy jedna řada inkasovala během jediného minutového střídání tři góly. Od této chvíle bojovnost povadla, přestali jsme se snažit a bruslit a zbytečně si zápas sami prohráli.

Sestava "modrý tým": Filip Filip, Hanzl Tomáš - Kopřivová Viktorka, Vičar Honza, Urbanová Viktorka, Máchová Karolína, Mácha Víťa, Benda Max, Hogaj Pepa, Topič Sam, Pundová Verunka

Sestava "bílý tým": Hanzl Tomáš, Filip Filip - Bártů Róza, Kolář Honza, Kloc Honza, Bereš Honza, Jankovič Tomáš, Riley Tony, Hofbauer Filip, Böhm Sebík, Lukšová Terezka

HC Střelci J. Hradec "modrý tým" - TJ Lokomotiva Veselí n. Luž.      6:21

HC Střelci J. Hradec "bílý tým" - TJ Lokomotiva Veselí n. Luž.          10:7

HC Střelci J. Hradec "modrý tým" - HC Lvi Č. Budějovice      6:8

HC Střelci J. Hradec "bílý tým" - HC Lvi Č. Budějovice         5:6