Mistrovský miniturnaj ročníku 2007 v ČK.

V neděli 27.11. odjeli naši Střelci z ročníku 2007 - 4. třída na miniturnaj do Českého Krumlova.

V neděli 27. listopadu odehrál ročník 2007 další mistrovský miniturnaj v Českém Krumlově. Ve velmi redukované sestavě, jelikož někteří hráči ročníku 2007 odehráli mistrovský zápas střelců v lize mladších žáků proti sobě, ale s výraznou podporou kamarádů z ročníku 2008, sehráli kluci opět dvě zajímavá utkání. Na levé straně bylo utkání dvě třetiny vyrovnané, žádný tým v jejich průběhu nevedl o více než 1 gól. Na počátku třetí části hry jsme byli ve vedení 7:6, ale několik chyb v naší obraně soupeř dokázal dokonale využít. Při nástupu hráčů na pravé straně působila v první chvíli děsivě jednoznačná fyzická převaha domácích. Naši hráči se ale ukázali jako technicky vyspělejší a přes prohranou první třetinu dokázali vyrovnat a ve třetí třetině pak otočit vývoj utkání! V druhém utkání tým na levé straně nastoupil v mírně pozměněné sestavě a podobně jako minulý týden jsme viděli tři rozdílné třetiny. V první části hry se vimperští ujali vedení a průběžně kontrolovali náskok jednoho až dvou gólů. Ve druhé třetině, ale nevsítili ani jednu branku, zatímco našim hráčům se dařilo - čtyřmi góly otočili stav a do poslední třetiny tak šli s náskokem 2 branek. Poslední třetina se ale opět lépe povedla Vimperku a přestože naši Střelci vedli 8:7, podařilo se soupeři vyrovnat na konečných 8:8. Remíza ale byla pro obě strany zaslouženým výsledkem. Na pravé straně kluziště měla první třetina naprosto jednoznačný průběh - soupeř ji ovládl poměrem 4:0. Přestože se naši kluci ve druhé a třetí třetině výrazně zlepšili a vyrovnali hru, manko z první části už dotáhnout nedokázali.

HC Slavoj Český Krumlov  -  HC Střelci Jindřichův Hradec levá strana         11:7 (2:2; 3:3; 6:2)

HC Slavoj Český Krumlov  -  HC Střelci Jindřichův Hradec pravá strana        2:4 (1:0; 1:2; 0:2)

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Vimperk levá strana            8:8   (3:5; 4:0; 1:3)

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Vimperk pravá strana         6:10 (0:4; 2:2; 4:4)

sestava levá strana: Kristián Večerka - Vojtěch Havelka, Filip Bryol, Ondřej Vomastek, Adam Hirš, Jiří Strachota, Filip Kinter

sestava pravá strana: Matyáš Gabriška - Vojtěch Hembera, Ivo Fatrdla, Richard Jon, Rostislav Toman, Ondřej Dvořák, Jan Benada