Mistrovský zápas přípravky v Milevsku.

Další mistrák pro ročník 2007 na ledě Milevska.

V sobotu 14. ledna jsme odehráli další soutěžní utkání v Milevsku. Velmi oslabenou vlastní základnu (nemocní hráči a absence dalších z důvodu potřeby doplnění podobně oslabených starších ročníků) doplnili hráči z ročníku 2008. Přestože by to podle konečného výsledku mohlo vypadat, že se jednalo o zápas "na jednu bránu", nebylo tomu tak. Domácí byli sice po většinu zápasu lepší a skórovali jak z povedených kombinací, tak po individuálních akcích, ale i naši hráči si dokázali vytvořit několik pěkných příležitostí. Asi největší možnost ke vstřelení alespoň čestného gólu měli kluci v poslední minutě zápasu - při tlaku v útočném pásmu následovaly rychle po sobě tři dobré příležitosti, ale nepovedlo se. Velkou pochvalu zaslouží opět oba brankáři, kteří svými výbornými zákroky dokázali zlikvidovat minimálně deset dalších soupeřových vyložených šancí. Pomyslnou poklonu nutno tentokrát složit také rozhodčím - utkání vedli s velkým přehledem a citem pro hru. Tento víkend máme volno; je tedy dostatek času dobře se připravit na další zápas - v neděli 29. ledna přivítáme doma Český Krumlov.

HC Milevsko 2010  -  HC Střelci Jindřichův Hradec     8:0 (1:0; 3:0; 4:0)

sestava HC Střelci: Matyáš Gabriška, Kristián Večerka  - Ondřej Vomastek, Jiří Strachota, Jakub Kuba, Filip Kinter - Vojtěch Hembera, Jáchym Jaroš, Vojtěch Havelka, Richard Jon, Filip Bryol, Ivo Fatrdla, Rostislav Toman, Emil Rangl, Antonín Jelínek