NEDĚLNÍ NÁBOR 4.9. od 8.30 hodin

Nábor a škola bruslení pravidelně každou středu a neděli.

Rádi bychom Vás opět se svými dětmi pozvali na náš hokejový nábor a školu bruslení. Nábor je především určen dětem ve věku 4-10 let. Vezmi si brusle, helmu ( stačí na kolo ) a rukavice a přijď si s námi zabruslit.

Náborové tréninky budou probíhat pravidelně každou středu od 16.00 hodin a neděli od 8.30 hodin.

Budeme rádi, když se o našem náboru zmíníte mezi svými kamarády a známými, aby se i ostatní děti přišly nejenom naučit bruslit, ale užít si hodinku plnou zábavy, her a soutěží pod vedením zkušených trenérů. V případě potřeby lze zapůjčit brusle i hokejovou výstroj.

Náš klub HC Střelci vstupuje do své třetí sezóny s 5 mužstvy, které budu hrát mistrovské zápasy pod hlavičkou ČSLH. Jedná se o ročník 2009 (2. třída) a 2008 (3. třída), které hrají soutěže minižáků, ročník 2007 (4. třída) hraje soutěž přípravek a také máme dvě mužstva, která nastupují v lize mladších žáků - ročník 2006 (5. třída) a ročník 2005 (6. třída).

Těšíme se na Vás a hlavně na Vaše děti.

Pěkný zbytek prázdnin přejí HC Střelci Jindřichův Hradec