Nevydařený zápas v LMŽ ročníku 2006.

Prohra Střelců 5. třídy v lize mladších žáků.

V neděli 4.12. odehráli Střelci z kategorie 2006 domácí zápas proti Slavoji Český Krumlov. Přesto, že jsme hráče upozorňovali na začátek utkání, který jim v minulých zápasech vždy utekl, tak hned v 1. minutě jsme udělali ve vlastní třetině chybu a dostali gól. Poté se naše hra zlepšila, stačili jsme se soupeřem bruslit, kluci v obranné činnosti nepropadávali a vyráželi jsme do rychlých protiútoků, ze kterých se nám podařilo vstřelit dva góly a první třetinu vyhrát 2:1. Bohužel to bylo z naší strany vše! Zbytek zápasu jsme byli horším týmem a nebýt několika dobrých zákroků našeho brankáře Filipa Pundy, mohl být stav po 2. třetině o hodně horší než ukazovala časomíra, na které svítil nerozhodný výsledek 2:2. Poslední třetinu již hosté naprosto ovládli, přidali 4 góly a zvítězili 6:2. Byli jsme naprosto odevzdaní, bez bojovnosti a touhy utkání otočit ve svůj prospěch. Příští víkend nás čekají dva težké zápasy v Milevsku a v Třemošné.

Sestava: Filip Punda - Tadeáš Topič, Vojta Dvořák, Míra Křivánek, Bořek Dvořák, Filip Blažek - Vojta Beran, Kuba Kaňka, Honza Tuček, Viktor Šamko, Dominik Böhm, Matěj Fiedler, Jáchym Jaroš, Česťa Havel

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Slavoj Český Krumlov    2:6 ( 2:1, 0:1, 0:4 )

góly: Beran 1, Jaroš 1