Osmáci odehráli dva těžké zápasy.

Střelci z ročníku 2006 o víkednu jednou vyhráli a jednou prohráli.

V sobotu 19.10. přijelo do Jindřichova Hradce na zimní stadion Jana Marka mužstvo HC Milevsko a po dvou lehčích zápasech k nám dorazil silný tým složený z poloviny z hráčů ročníku 2005. Střelci utkání začali dobře a v první třetině se hrál rychlý kombinační hokej s množstvím střel a závarů před oběmi brankami. I druhá třetina odpovídala té první, ale ani na jedné straně se nepodařilo dát gól a v brankách kralovi oba brankáři. Do poslední třetiny kluci vstoupili s odhodláním vstřelit první gól a dostat se do vedení a to se také hned po 30 vteřinách stalo a po další minutě jsme přidali ještě jeden a ujali se vedení 2:0. Soupeř ovšem hned odpověděl a snížil. Hrál se výborný hokej starších žáků a mnohokrát byl z hlediště slyšet zasloužený potlesk za povedené akce. Hosté zvyšovali tlak a hlavně útočná řada složená z fyzicky větších hráčů nám čím dál tím více dělala problémy svým bruslením a napadáním. V polovině třetiny přišlo vyrovnání a 4 minuty před koncem se hosté ujali vedení, které ještě při power-play domácích navýšili a vyhráli 4:2. Střelci nechali na ledě maximum a zaslouží pochvalu za výborně odehraný zápas.

sestava: Adam Pajer  - Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tadeáš Topič - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Jakub Slechan, Česťa Havel, Matěj Fiedler, Matyáš Urban

HC Střelci Jindřichův Hradec  -  HC Milevsko      2:4 ( 0:0, 0:0, 2:4 )

góly: Beran ( Sedlačík ), Urban ( Sedlačík )

Hned v neděli 20.10. jsme vyraźili do Českých Budějovic na zimní stadion Jana Pouzara odehrát zápas proti místním Lvům. Opět nás čekal velmi kvalitní soupeř. Hned o začátku se hrálo nahoru dolu a domácí se v 8. minutě ujali vedení. Střelci ovšem nesložili zbraně a do konce třetiny otočili skóre na svou stranu a dostali se do vedení 3:1. Druhá třetina byla bojovná, nikdo nechtěl udělat zbytečnou chybu, ale nám se přesto podařilo vstřelit gól a odskočit na 4:1. Svou převahu jsme potvrdili začátkem 3. třetiny, kdy jsme přidali pátý gól a poté ještě jeden a zaslouženě vyhráli 6:1. Kluci odehráli výborný zápas a vítězství je plně zasloužené.

sestava: Zdeněk Petrů - Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Tomáš Pajer, Ondra Pevný - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Ruda Jon, Česťa Havel, Matěj Fiedler, Tadeáš Topič, Matyáš Urban, Vítek Ledecký, Kuba Slechan

HC Lvi ČB  -  HC Střelci Jindřichův Hradec    1:6 ( 1:3, 0:1, 0:2 )

góly: Jon ( Havel ), Beran ( Sedlačík ), Beran ( Sedlačík ), Jon ( Beran ), Slechan, Topič ( Křivánek )