Osmáci vyhráli první mistrák v Písku.

Střelci z ročníku 2006 zvítězili v Písku.

Kluci z osmé třídy odjeli v neděli 8.9. ke svému prvnímu letošnímu mistráku do Písku a dokázali zvítězit. Utkání bylo vyrovnané, ale postupem času jsme přebírali větší iniciativu a ve druhé třetině se dostali do vedení, které bohužel trvalo pouze minutu a domácím se podařilo vyrovnat. Střelci však nesložili zbraně a před koncem druhé třetiny šli opět do vedení. Na začátku poslední třetiny přidali ještě jeden gól a výsledek 3:1 pro Střelce vydržel, až do konce zápasu.

sestava: Zdeněk Petrů  -  Míra Křivánek, Cedrik Elian, Vojta Dvořák, Ondra Pevný - Tomáš Sedlačík, Vojta Beran, Matěj Fiedler, Matyáš Urban, Kuba Slechan, Viktor Šamko

IHC Králové Písek  -  HC Střelci Jindřichův Hradec         1:3 ( 0:0, 1:2, 0:1 )

góly: Beran ( Sedlačík, Fiedler ), Šamko ( Elian ), Beran