Páťáci doma porazili Motor ČB.

Střelci z ročníku 2008 vyhráli s Motorem České Budějovice.

Kluci z páté třídy  si připsali další cenný skalp a to proti Motoru z Českých Budějovic. Jak již bývá v posledních zápasech dobrým zvykem, tak mladí Střelci vlétli na svého soupeře pěkně  z ostra a bušili na jeho bránu hned od začátku. Jelikož máme v našem kádru borce, kteří si dokáží nahrát a je úplně jedno, kdo dá gól, tak se nám v posledních zápasech daří porážet opravdu silné soupeře. Každý má v týmu svoji důležitou úlohu, někdo nahrává, někdo blokuje střely, někdo střílí branky, někdo se bije......prostě tým!!!! Dnešní zápas opět ukázal týmovost Střelců, na které si vylámal zuby Motor a to ne proto, že by kluci z Motoru byli horší než Střelci, ale nehráli týmově a to je stálo body. Na obou stranách skvěle zachytali oba brankáři (respektive tři, v půlce druhé třetiny byl Kuba Hradský zasažen bolestivě pukem do masky, takže zbytek třetiny odchytal David Humhal). V zápase jsme vedli už 4:0, pak jsme zbytečně inkasovali osm vteřin před koncem druhé třetiny, náš hráč v našem obranném pásmu fauloval a místo toho, aby se snažil dál hrát, tak se snažil diskutovat s rozhodčím, že on nic.....soupeř toho využil a snížil na 4:1. Do třetí třetiny se do branky opět vrátil Kuba, který chytal nadále skvěle!! Další snížení přišlo opět po zbytečné chybě, kdy naše křídlo, tak dlouho "kvedlalo" s pukem před naší obrannou modrou, až ho důrazný soupeř o puk připravil a snížil na 4:2. O pár minut bylo ještě hůř a to když vyvážející obránce, nikým neatakován, ztratil puk ve středním pásmu a daroval tak soupeři brejk, který  nekompromisně proměnil. Trenéři udělali některé nevyhnutelné změny v sestavě, tím dali týmu nový impuls a kluci závěr zápasu zvládli. Konečný výsledek 4:3 vypovídá o bojovném výkonu mužstva. Vezeme se na vítězné vlně, skalpy Strakonic, Milevska a teď Motoru jsou toho důkazem. Hoši  děkujeme!!!!!

HC Sřelci Jindřichův Hradec  -  HC Motor České Budějovice 4:3 (2:0, 2:1,0:2)