Pěkné rozloučení s letní přípravou.

Všichni Střelci si moc užili závěrečný trénink.

Minulý týden se všechny děti rozloučily se školou..., ale ve středu 29. června proběhla i jiná rozlučka: Ukončení letní přípravy všech střelců na sezónu 2016/2017!!! Při tradičním středečním tréninku Na Piketě, vedení a trenéři mládežnického klubu HC Střelci Jindřichův Hradec pozvali všechny hráče a jejich rodiče na společenskou zábavu k ukončení letní přípravy. Díky krásnému počasí byla velká účast a začal poslední netradiční trénink. Nejstarší hráči hráli fotbal, střední střelci střídali fotbal, penalty a jiné hry a nejmladší si užili spoustu her a zábavy. V rámci této společenské události předseda klubu Vladislav Svoboda prezentoval rodičům hlavní infromace a témata k nové sezóně a zodpovídal další otázky z řad rodičů.

Kolem 18.00 hodiny začala "volná zábava" a všichni si mohli užít hřiště a dobrůtky, které připravili naši kamarádi a přátelé: sladkosti od firmy DK Open spol. s r.o. J. Hradec, grilované klobásy od penzionu "Dobré časy", pivo a limonáda od "Hotelu Grand", vynikající bramboráky Rosti Ondřeje a neméně dobré "šašliky" od Sergeje Valevatého.

Atmosféra byla výborná, všichni vydrželi do pozdních hodin a úklid proběhl kolem 22.00 hodiny.

Vedení a trenéři klubu HC Střelci Jindřichův Hradec by tímto chtěli poděkovat všem dětem, rodičům, sponzorům a pomocníkům za výbornou a moc povedenou akci k ukončení letní přípravy a dětem popřát pěkné a veselé prázdniny!!!

Už se těšíme, až se spolu opět v srpnu potkáme na ledě při zahájení nové sezony 2016/2017. Díky a užijte si všichni léto a prázdniny!!!!!!